דרך דיסקרטית לבני הנוער לשאת מוצרים נשית

תקופות הן עובדת חיים עבור נערות, אבל זה לא אומר כי הבת שלך רוצה לפרסם כי זה הזמן שלה של החודש. העשרה שלך, עם זאת, צריך לשאת אספקה ​​עם אותה כשהיא הולכת לבית הספר, עבודה או פעילויות מחוץ לבית. במקום רק לזרוק אותם בתרמיל או בארנק שלה, היא יכולה לשאת אותם יותר בדיסקרטיות, כך שהיא לא צריכה לתת לעולם לדעת את העסק הפרטי שלה.

תיק נשיאה

מותגים רבים של כריות טמפונים למכור תיקים שנראים כמו ארנקים איפור מיניאטורי. במקרים נשיאה בדרך כלל נעשה עם בד צבעוני או דפוסים אטרקטיביים. השקיות קטנות מספיק כדי שיתאימו בדיסקרטיות לתיק העשרה או לתרמיל. בגלל העשרה שלך כנראה צריך לשנות את הכרית שלה כל שלוש עד ארבע שעות על ימים כבדים, במקרים נשיאה הם בדרך כלל גדולים מספיק כדי להחזיק שתיים או שלוש כריות. תיקי טמפון עשויים להיות קצת יותר קטנים, אבל הם נועדו להחזיק שלושה או ארבעה טמפונים.

תיק קטן

כל שקית קטנה שיש לך סביב הבית יעבוד כדרך דיסקרטית עבור העשרה שלך לשאת את מוצרי היגיינה נשית היא זקוקה. תיק איפור קטן הוא אפשרות אחת. זה נוח גם, כי העשרה שלך יכול להחליק כמה כריות או טמפונים יחד עם האיפור היא בדרך כלל נושא איתה. ארנק מטבע הוא עוד אפשרות קטנה מספיק כדי להתאים כריות או טמפונים, אבל זה גם דיסקרטי מספיק כדי לא לשתף את העסק האישי שלה עם הסובבים אותה.

על אישיותה

העשרה שלך יכול להחביא כרית או טמפו בכיס שלה כדי לשמור אותו מוסתר עד שהיא צריכה את זה. אם היא לא מרגישה בנוח לעשות את זה, היא עשויה לנסות לדחוף אחד בצד החזייה שלה, בתוך הגרב שלה או במגף או בנעל. טמפונים שאינם מיישמים הם קטנים יותר מאשר טמפונים מסורתיים כריות, ולכן הם אחת האפשרויות הטובות ביותר לשמירה על אחד מוסתר בדיסקרטיות על האדם שלה.

תיקים תוצרת בית

עזרה הבת שלך לעשות מקרה תוצרת בית. חותכים שני ריבועים של בד מודפס, לתפור שלושה הצדדים יחד ולהשתמש התיק כמו מקום מסתור דיסקרטי שמתאים בקלות לתוך תיק או תרמיל. אם העשרה שלך יודעת איך לסרוג או לסרוג, לעודד אותה לעשות מקרה זה יכול להכפיל כמו שרשרת מפתח. היא יכולה להחליק את הציוד שלה פנימה, לקשור את הכיפה העליונה ולצרף אותה לטבעת המפתח או לרצועה.