הם רמות אלכוהול גרגר צמחי מרפא מסוכן?

רוב צמחי מרפא להשתמש בסיס אלכוהול, לעתים קרובות הוכחה גבוהה אלכוהול גרגר. עשבי תיבול ספוג אלכוהול גרגר או תערובת של אלכוהול דגנים ומים במשך ארבעה עד שמונה שבועות כדי להעביר את התכונות הרפואיות של עשבי תיבול לתוך אלכוהול. כמות האלכוהול הנצרכת במינון טיפוסי של תמיסת צמחים היא זניחה ובטוחה עבור רוב האנשים. התייעץ עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח תרופות צמחיות.

אלכוהול גרגרים

אלכוהול גרגרים הוא סוג של אלכוהול אתילי. אלכוהול גרגר טהור או גרגרים ניטרליים גרגר הם גבוהים למדי באלכוהול – בסביבות 190 הוכחה. בעוד אלכוהול גרגר הוא די חזק, זה בטוח ונמכר לצריכה. ליקרים מסחריים מדוללים באופן משמעותי. Tinctures מיוצר עם אלכוהול גרגר הם בדרך כלל מדולל עם מים מזוקקים טהורים לפני שהם בבקבוקים למכירה מסחרית. תמיסות יכול להתבצע גם עם וודקה, ויסקי או משקאות אחרים הוכחה גבוהה.

מינון וכמות

המינון של תמיסות צמחים נע בין רק כמה טיפות בכל פעם עד שתי גרוטאות מלאות בכל פעם. טפטפת על בקבוק תמיסה מחזיקה כ -30 טיפות. אם אתה לוקח אחד טפטפת בכל פעם, אתה צורכת פחות מ 1 גרם של אלכוהול לכל מנה. קוקטייל טיפוסי מכיל 13.7 גרם של אלכוהול, על פי המרכז לבקרת מחלות.

הנחיות מומלצות לצריכת אלכוהול

המרכזים לבקרת מחלות מגדירים שתייה מתונה לא יותר ממשקה אחד ביום לנשים או שתיים ביום לגברים. אם אתם צורכים שלוש droppers של תמיסת במהלך היום, יש לך עדיין נצרך פחות מרבע אלכוהול במשקה אחד. מנה של שתי טפטפות של תמיסת מכיל בערך את אותה כמות של אלכוהול כמו צריכת בננה בשלה.

חלופות

אם אתם נוטלים תרופות שאינן תואמות אלכוהול, הימנעו מאלכוהול מסיבות דתיות, או שאתם פשוט מעדיפים לא לצרוך אותו, אתם יכולים להתאדות את האלכוהול בתמיסתכם. מוסיפים את תמיסת כדי 1/4 כוס מים מהביל או תה ולאפשר לו להתקרר, ואז לשתות אותו. ניתן גם למצוא תמיסות חזקות פחות, כי להסתמך על גליצרין או חומץ תפוחים תפוחים כמדיום החילוץ.