חומצה פולית ועלייה במשקל

וודא שאתה מקבל מספיק חומצה פולית בתזונה חיונית לבריאות טובה. מספיק פשוט, או אפילו יותר מדי, לא צריך לגרום לך לעלות במשקל. עם זאת, ירידה במשקל לא מוסברת קשורה בחסר חומצה פולית, ו replenishing הצרכים שלך עשוי לעזור לך לחזור במשקל בריא.: אם אתה במשקל במשקל ולא בטוח הסיבה, זה כנראה לא בגלל חומצה פולית. התייעץ עם הרופא שלך כדי להבין את הבעיה הבסיסית.

על חומצה פולית

חומצה פולית היא צורה משלימה של חומצה פולית ונמצאת בהכנת ויטמינים ומזון מועשר. חומצה פולית, הצורה הטבעית של ויטמין B, נמצא בפירות, ירקות, בשר, עופות, דגים, שעועית ומזון חלב. אם אתה לא מסוגל לענות על הצרכים היומי שלך חומצה פולית ממקורות אלה, ייתכן שיהיה עליך להשלים עם חומצה פולית.

מחסור ואנמיה

מחסור בחומצה פולית עלול להוביל לאנמיה. אם אתם אנמיים עקב מחסור בחומצה פולית, אתם עשויים לחוות מספר תסמינים, כולל אובדן תיאבון וירידה במשקל. אם אתה לוקח חומצה פולית כדי לשפר את אנמיה, התיאבון שלך עשוי לחזור, אשר עשוי להוביל לעלייה במשקל.

מקבל מספיק

רוב האמריקאים מסוגלים לענות על הצרכים היומיומיים שלהם חומצה פולית, על פי משרד תוספי התזונה. עם זאת, נשים בגיל הפוריות ולא שחור היספני נשים נמצאים בסיכון של לא מקבל מספיק בתזונה שלהם. הקצבה התזונאית המומלצת לחומצה פולית למבוגרים היא 400 מיקרוגרם ביום, לנשים בהריון ולנשים מניקות, היא 600 מיקרוגרם ביום.

מה גורם לעלייה במשקל

חומצה פולית כשלעצמה לא צריך לגרום לך להוסיף קילו. צריכת יותר קלוריות מאשר את כוויות הגוף הוא הנפוץ ביותר, אך לא רק את הגורם במשקל. תרופות מסוימות, כגון אמצעי מניעה וסטרואידים, יכולות להוביל לעלייה במשקל, כמו גם מצבים רפואיים כגון הריון או תת פעילות בלוטת התריס. שוחח עם הרופא שלך על המשקל שלך ותוספת להשתמש כדי לעזור לקבוע את הסיבה לעלייה במשקל שלך.