יומי המלצות סוכר לילדים

רוב הילדים והמבוגרים בארצות הברית מקבלים הרבה יותר מהכמות המומלצת של סוכר בתזונה שלהם בכל יום. אולי מטריד ביותר: ילדים בגילאים 9 עד 18 למעשה לצרוך יותר סוכר מאשר מבוגרים, ואפילו ילדים בין הגילאים 4 ו – 8 כ 21 כפות סוכר ליום. בעוד הצריכה המומלצת משתנה קצת תלוי מי קובע את ההנחיה, הילדים צורכים יותר סוכר מאשר בריא.

הן מחלקת החקלאות של ארה”ב והן ארגון הבריאות העולמי ממליצים לכל אחד לצרוך יותר מ -10% מהקלוריות היומיות מסוכרים נוספים. עבור מי צריך 1200 קלוריות – הכוללת כמה עד בני 4 עד 8 – 10 אחוזים קלוריות מתרגם 120 קלוריות או לא יותר מ 8 כפיות של סוכר הוסיף מדי יום. עם זאת, שימוש כלל זה 10 אחוזים עדיין עשוי להיות יותר מדי סוכר לילדים.למעשה, איגוד הלב האמריקני קבע הנחיות נמוכות יותר עבור צריכת הסוכר: ילדים עד גיל 8 צריך לקחת לא יותר מ 3 עד 4 כפיות של סוכר הוסיף ליום. ילדים מבוגרים יותר ובני נוער צריכים להגביל את עצמם לא יותר מ 5 עד 8 כפיות של סוכר הוסיף בכל יום. עבור הפניה, מחצית של סודה – רק 6 גרם – מכיל כ 5 כפיות סוכר.

זה לא בריא עבור הילד שלך לקבל יותר מדי סוכר מכמה סיבות. ראשית, קלוריות הסוכר לוקחות את מקומן של אלה ממזון מזין יותר, מה שהופך את זה קשה יותר עבור הילד לקבל מספיק של חומרים מזינים היא צריכה להישאר בריאים. לדוגמה, מחקר שפורסם בכתב העת Journal of Pediatrics בשנת 2005 מצא כי צריכת הסידן היתה נמוכה מדי אצל ילדים שצרכו 16% או יותר מהקלוריות מהסוכר. גם אם מקבל מספיק חומרים מזינים אינו בעיה עבור ילד מסוים, כמויות גבוהות של סוכר עלול להגביר את הסיכון להשמנת יתר וכל בעיות בריאותיות הקשורות, כולל לחץ דם גבוה, סוכרת, כולסטרול גבוה ומחלות לב. ילדים נוטים יותר לקבל חללים אם הם אוכלים הרבה מאכלים מתוקים, במיוחד אם הם לא חרוצים על הברשה נכונה וחוט דנטלי. למרות סוכר נחשב לעתים קרובות לגרום hyperactivity, הקשר בין השניים אינו מוגדר בבירור , מדווח מאמר שפורסם ב ייל סיינטיפיק בשנת 2010, עם זאת, אכילת מזון מתקתק עלול לגרום קוצים בדם ואדרנלין שיכולים לגרום לילדים פעיל יותר ולהקטין את טווח תשומת הלב שלהם לזמן קצר.

קינוחים, משקאות קלים ומשקאות בטעם פירות הם בין המקורות העיקריים של תוספת סוכר לילדים. נוסף סוכרים נמצאים גם במקומות רבים אתה לא יכול לצפות, כגון לחמים, בייגל, קפוא פיצות, רוטב סלט, דגני בוקר ותבלינים. קרא תוויות ובחר את המותגים עם פחות סוכר במידת האפשר כדי לעזור להגביל את צריכת הסוכר הכוללת. אם הילדים שלך לא יוותרו על דגנים מתוקים האהובים עליהם, יש להם לערבב את הדגנים המתוקים עם מגוון בריא המכיל יותר סיבים הרבה פחות סוכר. לקנות יוגורט רגיל שיבולת שועל ולהוסיף תוספות משלך לתת לו טעם יותר ללא סוכר יותר מדי, כגון פירות ואגוזים, עם אולי מערבולת קטנה של דבש או סירופ מייפל.

רוב הילדים הסוכר לעבור דיאטה שלהם צריך לבוא טבעי סוכרים במזון – כמו אלה שנמצאו חלב רגיל ופירות – ולא הוסיף סוכרים. מסיבה זו, רוב הנחיות סוכר לציין את הגבול המומלץ עבור סוכרים הוסיף אינם כוללים סוכרים שנמצאו באופן טבעי במזונות. מזונות המכילים סוכרים טבעיים מכילים בדרך כלל גם חומרים מזינים חיוניים אחרים, כולל סיבים, ויטמינים ומינרלים, בעוד שמזונות עשירים בסוכר נוסף – כמו עוגיות, ממתקים, עוגות, סודה וגלידה – הם מזינים יחסית.

בדוק גם את כמות הסוכר הכולל ואת החומרים. תוויות לא ממש להפריד סוכרים הוסיף מ טבעי מתרחש סוכרים, אבל את רשימת החומרים יכולים לעזור לך לצמצם שם רוב הסוכר מגיע מאז המרכיבים המפורטים לפי משקל. יוגורט רגיל לא יכלול כל ממתיקים ברשימת המרכיבים, למשל, למרות שהוא מכיל סוכר מן הלקטוז המתרחשת באופן טבעי בחלב. ניתן להוסיף את הסוכרים תחת שמות רבים: זכור שכל מילה המסתיימת ב “ose”, או כל סוג של סירופ, ריכוז מיץ פירות, מולסה, דבש או ממתיק תירס הם כולם סוכר.

המלצות סוכר לילדים

השלכות של צריכת סוכר גבוהה לילדים

הגבלת צריכת הסוכר היומית

מקורות סוכר מומלצים

תווית קריאה טיפים