מזונות כדי למנוע סוג דם חיובי

אנשי רפואה רבים חולקים על התיאוריה של קשר בין מזון, סוג דם ובריאות, אך הרעיון של דיאטה מסוג הדם זכה לפופולריות ב -1996 בספרו “אכול נכון 4 סוג שלך”. בו טען הרופא המטפל פיטר ד’אדמו כי על ידי אכילת מזון המתאים ביותר עם סוג הדם שלך, אתה יכול לרדת במשקל, להפחית את מצב בריאותי כרוני ולעזור למנוע מחלות מסוימות.הספר מפרט מזונות טובים ורעים עבור כל אחד מארבעת סוגי הדם העיקריים.

ישנם ארבעה סוגים עיקריים של דם O, A, B ו- AB. כל אחד מסוגים אלה מחולק נוסף לסוגים חיוביים או שליליים. סוג הדם הבסיסי שלך מבוסס על נוכחות או היעדר אנטיגנים על פני כדוריות הדם האדומות. אלה אנטיגנים A ו- B – הם חומרים שיכולים להפעיל את התגובה החיסונית אם הם זרים לגוף. גורם Rh שלך, אם הדם שלך הוא חיובי או שלילי, נקבע על ידי אנטיגן שלישי. D’Adamo אומר Rh גורם אינו משמעותי בקביעת תוכנית הדיאטה שלך. עם זאת, הוא אומר כי אנטיגנים לקבוע את סוג הדם הבסיסי יש השפעה על איך אתה לעכל את האוכל שלך.

אם יש לך דם חיובי או A- שלילי, אתה מבין את הדיאטה עבור סוג כמו על סוג הדם דיאטה. ד ‘אדמו אומר כי אנשים עם סוג A דם צריך לעקוב אחר דיאטה צמחונית בעיקר, כי בקנה מידה אבולוציוני, סוג דם הופיע על הזמן שבו האדם המוקדם עבר אורח חיים אגררי יותר מסודר ואכילה דיאטה צמחית. ד ‘אדמו אומר כי סוג האדם כיום הוא בעל נטייה למחלות לב, סרטן וסוכרת, ולכן בעקבות דיאטה צמחונית עם מזונות “טריים, טהורים ואורגניים” הוא קריטי עבור מערכות החיסון הרגישות שלהם.

D’Adamo אומר אנשים מכל סוג דם צריך להימנע מעובדים מעובדים, אבל סוג כמו יש מספר מאכלים אחרים להימנע, גם. הוא ממליץ לאנשים עם סוג-דם להימנע בשר, עוף, ביצים ומוצרי חלב. אם אתה אוהב דגים, זה צריך להיות נצרך בכמויות מוגבלות בלבד. במקום זאת, ד ‘אדמו ממליץ על דיאטה גבוהה בירקות, פירות, דגנים, שעועית, קטניות, אגוזים וזרעים. יחד עם דיאטה, ד ‘אדאמו מציע סוג כמו לעסוק תרגילים מרגיעים, כגון יוגה טאי צ’ י.

למרות דיאטה סוג הדם אינו מיועד בהכרח כתוכנית ירידה במשקל, אפשר לרדת במשקל על ידי ביצוע דיאטה מסוג A. עם זאת, כמה אנשי מקצוע רפואיים מצטטים היעדר ראיות מדעיות להוכיח כי תוכנית דיאטה היא יעילה יותר מאשר רבים אחרים כשמדובר הרזיה. על ידי קיצוץ קלוריות עתירי מזונות עתירי שומן, אפשר לאבד קצת משקל בתחילה. הבעיה עבור אנשים מסוימים הוא דבק עם דיאטה מגבילה לאורך זמן. יש גם דאגה אתה יכול להפסיד על ויטמינים ומינרלים חשובים כאשר קבוצות מזון שלם הם בוטלו מן הדיאטה.

הקלדת דם

סוג A דיאטה

מזון להימנע

תוצאות