עושה יוגה לעזור להפחית את הלחץ?

תקופות של מתח יכול להשאיר אותך מרגיש עייף, עצבני, חרדה או המום. ייתכן אפילו לחוות כאבים פיזיים כגון כאבי ראש או כאבי שרירים. יוגה יכולה לעזור להפחית את רמת הלחץ שלך, לשחזר את האנרגיה שלך להקל על הסימפטומים הפיזיים. ייתכן שתרצה להשתתף בפגישה יוגה במשך שעה או פשוט לתרגל נשימה יוגה במשך חמש דקות. לא משנה איך אתה בוחר לתרגל יוגה, אתה עלול למצוא את הלחץ דועך.

אחת הדרכים שבהן מתח מראה את עצמו היא באמצעות תחושות של חרדה. אם אתה מודאג מסיבות לא ידועות, אתה עלול להיות במצב של מתח. על פי גיליון דצמבר 2009 של “מיומנויות מוטורית תפיסתית,” יוגה מפחיתה חרדה. חוקרים ס ‘טלס, V. גאור וא’ Balkrishna צפו 300 אנשים השתתפו Pantanjali Yogpeeth, מרכז טיפול יוגה בצפון הודו. אלו שהשתתפו בפגישת יוגה של שעתיים הראו ירידה של 14.7% ברמות החרדה.

אחת הדרכים יוגה עוזר להוריד את רמת הלחץ היא באמצעות נשימה עמוקה של האף. כאשר אתה לחוץ, אתה עלול למצוא את עצמך נושם בצורה רדודה רק חלקית מילוי הריאות שלך. פרניאמה, או יוגה נושם, משתמש בטכניקות נשימה עמוקות שבהן אתה מרחיב את הסרעפת והבטן כדי לנשום עמוק מאוד. כאשר אתה נושם פנימה והחוצה דרך האף שלך, להאט את קצב הנשימה שלך, אתה צריך להרגיש את הבטן מתפשטת ו שטוח. כאשר אתה נוהג יוגה נשימה, אתה להגביר את זרימת החמצן, להרגיע את מערכת העצבים שלך, ולהפחית את רמת הלחץ.

מדיטציה quiets המוח שלך מפטפטים, חרדה, ומאפשר לך להירגע ולהפוך פנימה. “יומן יוגה” ממליץ לבלות כמה רגעים שוכב על הגב שלך עם הידיים והרגליים מושטות ומיקוד את דעתך רק על הנשימה שלך. הסר את כל הסחות דעת ורעש רקע להשתמש אלה רגעים ספורים כדי לשים לב צליל שקט, מרגיע של הנשימה שלך. מדיטציה יושבת ימנע ממך בשוגג להירדם תוך כדי להירגע. למד טכניקות פשוטות של מדיטציה – כמו חזרה על מנטרה או החזרת תשומת הלב לנשימה אם אתה מוסח – בשיעור יוגה או מקלטת מדיטציה. תרגול מדיטציה קבוע יכול לעזור להפחית את הלחץ.

אם אתה מוצא כי הלחץ שלך הביא כמות עודפת של אנרגיה, תנוחת יוגה עומד כגון לוחם אני יכול לעזור להפחית את האנרגיה העודפת שלך ואת הלחץ. אתה יכול להתחיל ב לוחם אני על ידי עמידה בתנוחה lung עם רגל ימין שלך מול שמאל. הפנים את בהונות רגל ימין שלך קדימה את בהונות רגל שמאל שלך בצד שמאל. לכופף את הברך הימנית שלך כמו שאתה שואף ולהרים את שתי הידיים מעל, כפות הידיים פונות זה לזה. סובב את החזה שלך מעל רגל ימין שלך ואת מבטך מעט כלפי מעלה. החזיק בתנוחה זו במשך חמש נשימות וחזור עם הרגל השמאלית מלפנים.

להקל חרדה

יוגה נשימה

מדיטציה לקוף-נפש

תנוחות שלווה