תרגיל אופניים לעומת ריצה קלה

ג’וגינג ורכיבה על אופניים הם צורות של תרגיל שיכולים לשרוף קלוריות רבות. הם יכולים להיות של מרחק גדול עבור הלב וכלי הדם, intervals עבור אובדן שומן, וגבעות לאימון בעצימות גבוהה. ריצה ורכיבה גם יש הבדלים רבים באמת לרדת העדפה. ספורטאים של ספורט אחרים יהיה בדרך כלל להשתמש ריצה כמו תרגיל מאז ריצה היא חלק ביותר ספורט. רכיבה על אופניים היא בדרך כלל עבור אנשים שנהנים cardio ללא ההשפעה של ריצה.

קלוריות שנשרפו

רוב האנשים המשווים את שתי צורות התרגיל מודאגים כמה קלוריות נשרפות. יהיה מדויק יותר להשוות את כמות הזמן המושקע במקום את המרחק. גבעות, רוח וצורה הם בין שאר הגורמים שיש לשקול עבור קלוריות שנשרפו. שימוש בטופס הנכון תוך כדי ריצה ורכיבה על אופניים חוסכת כלכלה של אנרגיה. לעת עתה, נניח להשוות קלוריות שנשרפו על בסיס אותו מזג אוויר, גבעות, עוצמה באמצעות טופס נכון. ד”ר אדוארד קויל מאוניברסיטת טקסס קבע כי רכיבה 20 ק”מ על אופניים דומה לרוץ על 5.6 מייל. עבור כל קילומטר של רוכב אופניים יצטרכו לרכוב על 3 1/2/1 קילומטר. זכור כי גורמים רבים אחרים יכולים לשנות את התוצאה.

שומן

ריצה היא נושאת משקל יותר מאשר רכיבה עושה את העוצמה גבוהה יותר עבור כל צעד. רכיבה על אופניים יש את עליות ומורדות של עוצמה, כי אתה יכול שיוט במדרון או פשוט להפסיק לדווש ברגעים מסוימים. למרות רכיבה על הגבעות יכול לבנות שריר של הרגליים כי זה מבודד יותר מאשר ריצה קלה. בניית שריר היא איך אנחנו באמת לאבד שומן בגוף.

פוּנקצִיָה

ריצה היא פונקציונלית יותר מאשר רכיבה על אופניים, כי הפעם היחידה שאתה צריך רכיבה היא כאשר אתה בעצם מחזור. ריצה היא חלק כמעט כל ספורט שלא לדבר על מצבים בחיים האמיתיים. רכיבה על אופניים היא בעיקר במישור sagittal כי כל הסרטים הם כיפוף הרחבה. מכופפי הירך, הברך משתרעת, הקרסוליים dorsiflex ו plantiflex, הירך משתרע והברך פושטת. הזרועות ברכיבה על אופניים פועלות רק כדי לתמוך בתנועת הרגליים. ריצה משתמשת בכל הפעולות המשותפות של רכיבה על אופניים, אך ניתן לשנותם במישורים שונים של תנועה. רצים יכולים לרוץ לרוחב עבור חטיפה ו תנועות אדוקציה של המטוס הקדמי. רצים יכולים גם להשתמש סיבוב של הירכיים ואת המטען עבור המטוס tranverse. ריצה לאחור היא צורה נוספת של המטוס sagittal אבל ישלוט על ארבע ראשי. כי כל המטוסים של תנועה משמשים ספורט וחיים זה עושה פועל יותר פונקציונלי.

יתרונות

רכיבה על אופניים ריצה יכול להקטין את קצב הלב שלך מנוחה, לקדם אובדן שומן בגוף ולהגדיל את כושר גופני. ריצה יכולה למנוע אוסטאופורוזיס ולשפר יציבה.

חסרונות

ריצה יכולה להוביל לפציעות מההשפעה ורכיבה על אופניים מספקת מעט תפקוד לתנועות הספורט והחיים.