אתה יכול לעלות במשקל עם מגנזיום?

מגנזיום הוא מינרל חיוני אשר ממלא תפקיד ביותר מ -300 פונקציות בגוף שלך, רבים הקשורים לאופן שבו אתה metabolize אנרגיה. כמו מינרל, אין לו קלוריות ולא יכול ישירות לגרום לך לעלות במשקל. למעשה, לא מקבל מספיק מגנזיום יכול להפריע לתפקוד הרגיל של עיבוד סוכר ואינסולין ולהוביל לעלייה במשקל לא רצוי. קבלת רמות נאותות של מגנזיום למעשה תומך במשקל בריא, רמת אנרגיה גבוהה ועצמות חזקות.

מטרת מגנזיום

מגנזיום מסייע לגוף שלך בתגובות כימיות התומכות בפעולת שרירים ועצב, שליטה ברמת הסוכר בדם, ויסות לחץ הדם וסינתזת החלבון, החיוניים להתפתחות השרירים. האיברים הפנימיים, בעיקר הלב והכליות, מסתמכים על מגנזיום, וזה אלקטרוליט, המסייע לשרירים בצורה אופטימלית במהלך הפעילות הגופנית. השיניים והעצמות מכילות חלק גדול מהמגנזיום בגופך, כאשר המינרלים תומכים במבנה שלהם: ניתן להשיג מגנזיום ממספר מזונות, כולל ירקות עליים ירוקים, קטניות, שקדים, תפוחי אדמה וחלב סויה. המרכז הרפואי של אוניברסיטת מרילנד טוען, עם זאת, כי אמריקאים רבים הם לקויים מעט.

מגנזיום ואת המשקל שלך

סימנים של חוסר מגנזיום כוללים חרדה, תסמונת הרגל חסרת מנוח, נדודי שינה, עצבנות, קצב לב חריג, לחץ דם נמוך וחולשת שרירים. ירידה במשקל או כישלון לשגשג הם לא סימפטומים. הגדלת צריכת מזונות עשירים במגנזיום יכולה לשפר את האנרגיה ואת מצב הרוח שלך, אבל זה לא בהכרח לעזור לך לעלות במשקל, אלא אם כן אתה אוכל יותר קלוריות מאשר לשרוף. אם אתה חושב שאתה עלול להיות חסר צריך תוספת, לדבר עם הרופא שלך לפני הוספת אחד לתזונה.

תהליכים מטבוליים ומגנזיום

מגנזיום משחק תפקיד בחילוף החומרים ומשפיע ישירות על עיבוד הסוכר והאינסולין. רמות נמוכות של מגנזיום נמצאות לעיתים קרובות אצל אנשים עם סוכרת מסוג 2, במיוחד אלו הסובלים מעודף משקל. מטא-אנליזה שפורסמה בגיליון של כתב העת Journal of Nutrition משנת 2013 עולה כי לאנשים עם צריכת מגנזיום גבוהה יותר יש בדרך כלל רמות גלוקוז בצום נמוך יותר, או רמות סוכר בדם, רמות ואינסולין. רמות גבוהות של סוכר בדם ואינסולין נוטות להשפיע על העלייה במשקל. אז, אם יש לך רמות מגנזיום מספיק, אתה יכול להיות מסוגל יותר לנהל מצב עודף משקל או שמנים.

משקל במשקל אסטרטגיות

במקום תוספי מזון, יש להשתמש במנות גדולות יותר בארוחות ובמאכלים בריאים עתירי קלוריות כדי לקדם עלייה במשקל. חלק ממזונות אלה יכולים להיות אפשרויות עשיר ומגנזיום, כגון ירקות עליים, שעועית שחורה, אבוקדו, חמאת בוטנים וקשיו. המטרה היא להוסיף 250 עד 500 קלוריות של היומי שלך קלורי צריך תחזוקה כדי להוסיף 1 ל 1 פאונד בשבוע. גם לאמץ שגרת אימון כוח שיש לך אימון כל קבוצת שרירים גדולה לפחות פעמיים או שלוש בשבוע. זה עוזר לעודד את הפיתוח של רקמת שריר בריאה, ולא רק עלייה בשומן הגוף.