דיאטה עבור שמונה Pack ABS

גברים ונשים עם שישה Pack ABS לעטר מגזין כושר מכסה כוכב מודעות עבור תוספי כושר. אבל עכשיו, את מרשימה שש Pack זה לא מספיק. מוגדרים שרירי middles על אוהב של טייג Diggs ו בראדלי קופר לחשוף חמקמק שמונה pack. זה “להגביר” מתוך שישה Pack מגיע משילוב של תרגיל חרוץ, דיאטה קפדנית ברכה גנטית. השגת שמונה Pack הוא לא הישג קל ולא יכול להיות בר השגה על ידי כולם, אבל רוב העבודה מתחילה במטבח.

שמונה Pack מוגדר

כאשר שומן הגוף שלך הוא נמוך מספיק – בדרך כלל לפחות 6 עד 9 אחוזים לגברים או 16 עד 19 אחוזים עבור נשים – השרירים של הבטן שלך abdominis עשוי להראות כאשר אתה חשוף midriff שלך. אלה השרירים הקרובים ביותר לפני השטח ונראים חתוכים או מוגדרים כאשר שכבת השומן המכסה אותם נעלמה ברובה: כמה שרירים מפיקים את אזור הבטן של הבטן, את תוצאות שמונה החבילות כאשר ניתן לראות את ארבעת הזוגות מופרדים על ידי קו אלבה, רצועה של רקמת חיבור ששרטט קו במרכז הליבה שלך. שלוש להקות של רקמת חיבור בין כל אחד מזוגות השרירים יוצרים את קווים חתוכים, או עמקים, בין כל החפיסות. פיתוח העמק בין שתי קבוצות השרירים הנמוכות הופך את השישה למארז של שמונה החפיסות: המידה שבה ניתן לפתח עמקים אלו תלויה במידה רבה בגנטיקה. אבל, ללא תשומת לב קפדנית דיאטה ופעילות גופנית – לעולם לא תוכל להשיג בטן לשטוף. רוב הגברים יצטרכו להפחית את השומן בגוף שלהם פחות מ 6 אחוזים ונשים פחות מ 16 אחוז כדי להשיג שמונה Pack.

אכילה עבור שמונה Pack

חלבון הוא מרכיב מפתח דיאטה ABS. זה macronutrient תומך המאמצים הכושר שלך לבנות שריר בכל הגוף. עוד שריר מגביר את חילוף החומרים שלך וממריץ יותר קלוריות לשרוף שומן הפסד. כל ארוחה – בין אם זה חטיף או לשבת למטה – צריך להכיל חלק חלבון כגון 4 גרם של בשר רזה, גביע של מי גבינה, 1/1 כוס חלב דל שומן או 3 גרם של סויה. סוכר, אלכוהול, מזון מעובד ופחמימות מזוקקות, כולל לחם לבן ואורז, מנותקים מהשולחן. במקום זאת, רוב הפחמימות שלך מגיעים מירקות ופירות עם מדי פעם מנה של 2/2 כוס של דגנים מלאים באחת או שתי ארוחות ביום.הצריכה של ארוחות קטנות כל שעתיים עד שלוש שעות תומך גם המטרה של השגת שמונה לארוז כי זה מונע ממך להרגיש ספוג, עוזר לך לקבל את כל הקלוריות והחלבון שאתה צריך ומונע רגשות של קיפוח. עם זאת, אכילת ארוחות מיני שש עד שמונה פעמים ביום אינו חיוני להשגת שמונה Pack. רק הימנעו מדלגים על ארוחות ומרעבים את עצמכם – דבר שיכול לקדם את שחרורם של הורמוני לחץ שמקדמים אחסון של שומן בבטן שלכם – אך אל תצא מדרכך לאכול כאשר אינך רעב או שהלוח הזמנים שלך אינו לאפשר את זה.

אבס דיאטה דוגמה מזון

כלול מגוון של מזונות בארוחה שמונה ארוחה שלך תוכנית לחשוף את הגוף למגוון רחב של חומרים מזינים. מזונות עתירי חלבון אידיאליים לכלול חלבון ביצה, טונה ודגים לבנים אחרים, חזה עוף ואומצה. גבינת קוטג ‘, יוגורט יווני טופו יכול גם לתמוך דיאטה ABS שלך. ירקות עלים, ברוקולי, כרובית, סקווש קיץ ותפוחי אדמה הם אפשרויות ירקות. בחר 1/2-1 כוס של קינואה, שיבולת שועל ואורז חום כמו מקורות פחמימות מדי יום. תפוחים, תפוזים, אשכולית ואוכמניות עושים בחירה טובה בפירות: שמונה חבילות לא מגיעות גם הן מתזונה נטולת שומן. לכו על 1/4 כוס של אגוזי מלך או זרעי דלעת או 4 גרם של סלמון מדי יום, למשל, כדי לקבל שומנים לא רוויים בריאים המסייעים עם ספיגת התזונה לספק תמיכה הורמונלית חיוניים במוח.הארוחה עשויה להכיל 1/2 כוס שיבולת שועל מבושלת במים מוגשת עם חצי אשכולית ו -6 חלבונים, ארוחת צהריים עשויה להיות מורכבת מסלט ירוק גדול עם חזה עוף וזרעי דלעת, ארוחת ערב היא דג לבן עם בטטה קטנה וספל או שני ברוקולי מאודים. בין הארוחות, יש פחית של טונה ארוזה במים עם סלרי וחרדל, 1 כוס גבינת קוטג ‘מעורבב עם אגוזי מלך תפוח קצוץ, או שייק חלבון מי גבינה עשה עם יוגורט רגיל אוכמניות.

שמונה חבילת תרגילים וציפיות

ללא תרגיל בטן ממוקד, שמונה Pack הוא רק חלום צינור גם אם אתה עוקב אחר כל הוראות התזונה הנכון. לבצע חמישה או שישה תרגילים כל יום אחר עבור אחת לשלוש קבוצות של שמונה עד 12 חזרות לבנות שריר הליבה חזקה. זה יעזור לתרום השרירים וההגדרה כי יתגלו עם דיאטה אופטימלית, אבל זה יהיה גם לספק כוח מאוזן בליבה אז אתה מבחינה תפקודית, כמו גם מבחינה אסתטית, שפותח. כפיפות בטן מסורתי תוך התכווצות במודע שרירי הבטן שלך, תלוי הרגל מעלה, לוח מחזיק, הקפיצה של הכיסא של הקפטן, תמרונים אופניים ספסל ירידה סלסול קופצים הן דוגמאות של תרגילים לכלול. שמור על המראות שלך מציאותי מדי. לא לכולם יש נטייה גנטית לפסל שמונה חבילות. שרירי הבטן של אנשים מסוימים הם staggered או זווית בצורה שאינה מתפתחת לתוך קבוצה ברורה של “חבילות”. אתה יכול דיאטה עצמך עד לרמה נמוכה מאוד שומן הגוף ומצא כי רק ארבעה שרירי הבטן שלך גלויים.