מזונות כדי למנוע ירידה במשקל לאחר 50

מטבוליזם בדרך כלל מאט משמעותית לאחר גיל 50 אשר יכול לעשות את זה מאוד קשה לרדת במשקל או אפילו למנוע עלייה במשקל. למרות שאתה לא יכול למנוע שינויים רבים הקשורים לגיל, לאכול תזונה בריאה המגבילה מאכלים מסוימים עשויים לעזור לקדם ירידה במשקל. תוכנית יעילה להורדת משקל נמוכה בסוכר ושומן רווי.

מסת שריר יכולה להתחיל לרדת בגיל צעיר כמו גיל 20, אך קצב הפיחות עולה בין הגילאים 50 ל -70, מסביר ג’ון הופקינס. כתוצאה מכך הגוף שלך יהיה לשרוף פחות קלוריות ממה שהוא עשה כשהיית צעיר יותר. גברים נוטים לעלות במשקל עד גיל 55 בערך, ואז בהדרגה מתחילים לרדת במשקל. נשים בדרך כלל במשקל עד גיל 65 לפני קילוגרמים לאט מתחילים לרדת. ירידה במשקל אצל מבוגרים יותר נובעת, לפחות חלקית, מפגיעה ברקמת השריר.

בעוד פירות וירקות הם מצרך תזונה בריאה, סוגים מסוימים יש להימנע עבור הרזיה, הספר הרווארד לבריאות הציבור מסביר. תפוחי אדמה הם עמילן ויש לאכול במתינות. בחר ירקות כמו ברוקולי, כרוב, שעועית ירוקה וגזר שהם גבוהים בסיבים נמוך קלוריות ופחמימות. הימנע או להגביל בננות, תפוזים, ענבים, אננס ודובדבנים כי הם נוטים להיות גבוה בפחמימות. לבחור אוכמניות, פטל, אפרסקים או תפוחים.

אין לאכול בשר בקר טחון. במקום לחפש בשר רזה, עדיף 90 אחוז או גבוה יותר. אין לאכול את העור על עוף. הסר את העור בעצמך לאחר בישול או לקנות עוף ללא עור. נסו לחתוך את השימוש בחמאה, מרגרינה ושמן במחצית, מייעצת למרכז הרפואי של אוניברסיטת פיטסבורג. הימנעו ממזונות ומשקאות עתירי סוכר, כגון סודה, משקאות פירות, עוגות, לחמניות מתוקות ועוגיות. תוויות מזון עשויות להשתמש בשמות חלופיים לסוכרים נוספים, כגון ממתיק תירס, סירופ תירס או מלסה.

אכילה של חמש או שש ארוחות קטנות ביום, במקום שלוש ארוחות גדולות, יכולה לעזור לשמור על חילוף החומרים שלך ברציפות שריפת ועיבוד קלוריות. דיאטה מזינה שיכולה לעזור לשפוך קילוגרמים לא רצויים כולל פירות, ירקות, דגנים מלאים, מוצרי חלב, דגים, עופות, בשר רזה, שעועית, אגוזים וביצים. זה לא רק מה שאתם אוכלים אלא למה אתם אוכלים שעשויים לתרום לעלייה במשקל מעל גיל 50. אנשים יכולים לאכול כאשר הדגיש, מטורף, עצוב או פשוט משועמם. אכילה כאשר אתה לא רעב או אכילת יתר יכול להיות הרגל זה לא קל לשבור.

השפעות ההזדקנות

פירות וירקות

שומן וסוכר

שיקולים