תרגילים עבור

מומחים אורתופדיים להשתמש במונח “Uplip” כדי לתאר בעיה עם רמת הירכיים. Overlip מתרחשת כאשר הירך יושב גבוה יותר בצד אחד. ירך מורמת גורמת לרגליים בצד זה להיראות קצרה יותר מהשנייה. חוזק שריר לא מאוזן ועווית עלולים לגרום לירכיים לא מסודרות. שגרת תרגילי מתיחה וחיזוק מפעילה את השרירים החלשים ומרגיעה את השרירים ההדוקים. תרגילים ספציפיים מסייעים לתקן Uplip.

תרגילי שולחן

לעמוד בניצב לשולחן גובה היפ. להתכופף קדימה ולשכב על השולחן על הבטן, מרגיע את הרגל הבריאה שלך על הרצפה לאיזון. מניחים את שתי הידיים על השולחן מתחת לכתפיים. לאט לאט לדחוף את הגוף העליון מן השולחן. שמור על הבטן והרגליים רגועות על השולחן. החזק למשך 15 עד 20 שניות. חזור שלוש פעמים. מתיחה זו משחררת את השרירים בחלק הקדמי של הירך שלך, ומאפשרת לו לרדת וליישר מחדש עם הצד השני.

תרגיל בצד השקר

שכב על הרצפה בצד שלך, מושפל למטה למטה. שמור את הרגליים ישר וברכיים וקרסוליים יחד. עם שתי הידיים על הרצפה מול החזה שלך, לדחוף למעלה כדי ליישר את הידיים. החזק למשך 15 עד 20 שניות. חזור שלוש פעמים. תנועה זו מותחת את השריר המחבר את האגן לגב התחתון. מרגיע את השריר עוזר להוריד את הירך למיקום הטבעי שלה.

תרגילי גב-גב

שכב על הגב על הרצפה. לכופף את הברך של הירך עם overlip. תביא את הברך כפוף כלפי החזה שלך עם הידיים. לשמור על הירכיים ברמה. אם הירך בצד ימין של הרגל מתחיל להרים מהרצפה, להגדיל את המרחק בין הברך כפוף לחזה שלך. החזק למשך 30 עד 60 שניות. חזור שלוש פעמים. הפחתת המתח בשרירים המחברים את גב הירך לעמוד השדרה מסייעת לתקן את התסבוכת ומפחיתה את כאבי הירך.

איזון כדור פעילות גופנית

חיזוק שני הירכיים באותה מידה כחלק הליבה של הגוף משקם overlip ומגן על הירכיים והאגן מפני איזון שריר נוסף. כדי לחזק את הליבה שלך, במקום בצד שטוח של חצי כדור לממש על הרצפה. מניחים את הכדור וחצי קרוב לקיר אם אתה צריך לנוח יד על הקיר כדי לאזן. לעלות על חצי הכדור. לאט לאט לצעוד את הרגליים תוך שמירה על האיזון שלך. חזור על 12 עד 15 צעדים עם כל רגל.