האם אשכולית אינטראקציה עם zoloft?

אנשים רבים אינם לוקחים בחשבון פריטים מזון משותף בעת מחקר אינטראקציות סמים. באופן מפתיע, כמה מזונות בריאים לכאורה מזיק ישנה את ההשפעות של תרופות מסוימות. לדוגמה, אשכוליות ומיץ אשכוליות, אשר ארוזות במינונים כבדים של ויטמין C, נחשבות סיכות בתזונה בריאה, אבל אם אתה לוקח זולופט, לאחר כוס הבוקר של משקה הדרים זה עשוי לייצר תופעות רצויות.

זולופט

זולופט היא תרופה המשמשת לטיפול במגוון של מצבים פסיכולוגיים. זהו מעכב ספיגה מחדש של סרוטונין סלקטיבי (SSRI) שפועל על ידי הגדלת רמות הסרוטונין במוח. דיכאון, הפרעה אובססיבית-קומפולסיבית, התקפי חרדה ולחץ פוסט טראומטי הם דוגמאות לתנאים המטופלים בזולופט.

אשכולית וזולופט

הסיבה grapefruits ו Zoloft לא צריך לקחת יחד יש לעשות עם אנזים המעי הנקרא CYP3A4. CY3PA4 אחראי על צמצום כמות זולופט שנספגת בדם. חומר באשכוליות מדכא את הפעולה של האנזים הזה, וכתוצאה מכך יותר זולופט נכנס לדם מאשר שנקבע. לאחר רמות גבוהות באופן חריג של Zoloft בזרם הדם שלך עלול לגרום לתגובה מסוכנת.

חלופות

נסה לעבור פרי הדר אחר שאינו אינטראקציה עם זולופט. רוב התפוזים הם חלופה מצוינת. טעים וויטמין C עשיר, הם יכולים להיות נהנו בעת נטילת זולופט, אבל יש כמה סוגים עליך להימנע. תפוזים וסנגלים של סביליה מכילים את אותו חומר חשוד המפריע לאנזים כמו אשכולית. אם אתה לא יכול לבעוט את האשכולית או אשכולית הרגל מיץ, לדבר עם הרופא שלך. תרופות אחרות שאינן אינטראקציה עם grapefruits וכי העבודה שלך עשוי להיות זמין.

אזהרות

אינטראקציות יכול להיות מסוכן, ולכן חשוב לך לעשות את שיעורי הבית שלך. תמיד לקרוא תוויות האריזה מוסיף ולדבר עם הרופא או הרוקח על סמים אפשרי, מזון, עשב ותוסף אינטראקציה לפני נטילת תרופות חדשות.