מים עוזרים לשרוף שומן?

אנשים מתבקשים לשתות בין 8 ל -10 כוסות מים בכל יום, אבל לרובם אין מושג למה הם צריכים לעשות זאת. שתיית מים מספקת היא חיונית לבריאות הכללית שלך, אבל זה גם כלי חשוב בהפחתה במשקל מוצלח. זה לא, עם זאת, כדור קסם. הישארות מלאה hydrated תוך אכילת תזונה בריאה, פעילות גופנית מקבל מספיק מנוחה יעזור לך לרדת במשקל ולשמור אותו, אבל פשוט שתיית מים יותר ביצוע שינויים אחרים לא מספיק כדי לשרוף את השומן.

עובדות שומן

שומן מאוחסן בגוף כאשר אנו לוקחים יותר קלוריות ממה שאנו צורכים. זה לא משנה אם הם קלוריות חלבון או קלוריות פחמימות או אם הם באו גלידה או חסה. אם אתה לוקח יותר קלוריות ממה שאתה לשרוף, הגוף מאחסן את השומן הנוסף. קילוגרם אחד של שומן מכיל 3,500 קלוריות. כדי לאבד קילוגרם של שומן, אתה צריך לשרוף 3,500 קלוריות נוספות כדי לשרוף קילוגרם אחד של שומן, או שאתה צריך לקחת 3,500 קלוריות פחות ממה שאתה בוער.

עובדות מים

מים הם הבסיס לכל תגובה כימית המתרחשת בגוף שלך, כולל שריפת שומן. אתה יכול לחיות על מים לבד 30 עד 40 ימים, אבל אם אתה הולך ללא מים בכל צורה במשך יותר משלושה ימים, אתה כנראה תמות. כאשר אתה לא לוקח מספיק מים, הגוף שלך לא יכול לעשות את העבודה ביעילות. אם הנוזלים היחידים שאתם צורכים הם קפה, תה, משקאות מוגזים, מיצי פירות מלאכותיים וכדומה, אתם תהיו מיובשים מעט, ותאלצו את הגוף להאט את חילוף החומרים שלו כדי לפצות. א מטבוליזם איטי, מורעב מים לא לשרוף שומן ביעילות.

עובדות הרזיה

ירידה במשקל יכולה להתבצע רק כאשר אתה נותן לגוף את המים שהוא צריך בנוסף מספיק חומרים מזינים. אם אתה רוצה לרדת במשקל, אתה צריך לצרוך בין 1,200 ו -1,500 קלוריות ליום אם אתה אישה ו -1,500 ל -1,800 קלוריות ליום אם אתה גבר. התזונה שלך צריכה לכלול ירקות טריים, חלבונים רזים, דגנים מלאים, פירות וחומצות שומן חיוניות כמו אלה שנמצאו בשמן זית ואגוזים. שתייה של 32 עד 64 גרם של מים בכל יום מסייעת לגוף לעשות את עבודתו של זרימת חומרים מזינים, שטיפה החוצה toxins ועוד מים ושריפת שומן.

אזהרות

המים מכילים לא קלוריות ולא ויטמינים למדידה. אמנם זה יכול להיות מפתה לצום ולשתות רק מים, זה לא בריא, בטוח או יעיל לעשות זאת. מים לבדם אינו מספיק כדי דלק הגוף שלך, אז אם אתה צום במשך יותר מ 24 שעות, את חילוף החומרים יהיה להאט ואת הגוף שלך יפסיק שריפת שומן. זה אומר שאתה תצטרך לעבוד פעמיים קשה כדי לקבל את המטבוליזם עד מהירות פעם מהר הוא מעל. מים יכולים לעזור לך לשרוף שומן, אבל זה לא קסם קסם שריפת שומן לבד.