מסכת קולגן הטבות

קשה להפריז בחשיבות של קולגן כשמדובר בעור בריא – קולגן מהווה כרבע מתכולת החלבון הכוללת של הגוף, המלווה את עצמו לעור, לשיער, לעצמות, לגידים ולאברים פנימיים. קולגן מוסיף מבנה לעור, נותן את זה גמישות ושמנות. בזמן שאתה יכול לחזק את צריכת הקולגן שלך עם מזונות כמו ירקות עשירים במים, דגים וסויה, אתה יכול גם לפנות מסכת קולגן כדי לשמור על העור שלך נראה צעיר.

Boost של קולגן

בגיל 30 בערך, העור שלך מאבד כ -1.5% מחנויות הקולגן הטבעיות שלו, ב -40 הוא מאבד כ -15%. עם קולגן פחות, העור הופך להיות דק יותר, פחות אלסטי פחות גמיש, המוביל קמטים, sagging ומרקם גס. על ידי הגדלת התוכן קולגן העור שלך להאט את שיעור דלדול קולגן, מסכות קולגן פוטנציאל להפחית קמטוטים וקמטים, לקדם מרקם העור חלקה לעזור לשחזר או לשמור על גמישות העור שלך.

הידרציה מועילה

בנוסף כדי לסייע לשחזר את מבנה העור, מסיכות קולגן מטרתו לחות את העור. בעוד קולגן עצמו עושה מרקם גמיש יותר, מרכיבים נוספים מסכות קולגן מחוץ המדף גם לעבוד כמו לחות. דוגמאות נפוצות של חומרים לחות במסיכות קולגן מחוץ המדף כוללים את הסורביטול נגזר ברי, תמציות אלוורה, ויטמין C ושמנים טבעיים – חושב חוחובה, זית ושמן ורדים.

יותר טוב עם מסכה

בעוד אתה יכול למצוא קולגן מזון, קרמים, קרמים וג ‘לים, מסכות קולגן להציע יתרונות משלהם. קארן אסקוויט, מ- G.M קולין מוצרי טיפוח העור, מציין כי מסיכות לכסות חלק גדול של פני העור, הם מציעים חדירה טובה יותר של מרכיבים פעילים מאשר פתרונות אקטואלי אחרים. כמו כן, פעולה הייבוש של המסכה מהדק את העור, מה שהופך לרגע, אם כי זמני, להרים את הפנים.

יתרונות נוספים

עם שימוש קבוע – פעמיים עד שלוש פעמים בשבוע – מסכות קולגן יכולות גם לסייע במניעת רדיקלים חופשיים מזיקים לעור ולמזער את מראה הנקבוביות, על פי יצרני הקוסמטיקה ב- LAC Taut. באופן טבעי, מרכיבים נוספים מסכות קולגן מציעים יתרונות נוספים, כגון דלקת קולה, מרגיע, ניקיון נקבוביות קאולין או תחמוצת אבץ אנטיבקטריאלי. מסיכות פנים גם לתת לך הזדמנות מהירה להירגע, ולפעמים תכונה ניחוחות מרגיעים.