עיסוי גמילה

חשיפה לאורך זמן למזהמים סביבתיים תורמת להצטברות רעלים בגוף האדם, כולל מיקרואורגניזמים מזיקים, חלקיקים מיקרוסקופיים כמו אסבסט וכימיקלים מזיקים. לגוף שלך יש שיטה טבעית של דטוקסיפיקציה באמצעות המערכת הלימפתית, אך בהתחשב בכמות המזהמים שחשופים לבני האדם המודרניים, מערכת הלימפה שלך עשויה להזדקק לעזרה כלשהי.

טבעי שלך detoxification

מערכת הלימפה היא קו ההגנה העיקרי שלך מפני מחלות. הלימפה מתחילה בפלסמה המופרדת מנימי הדם, נושאת חומרים מזינים לרקמות שלך ושוטפת את התאים כדי לאסוף פסולת מטבולית ורעלים. זה נוזל מזוהם עכשיו נספג לתוך כלי לימפה מיקרוסקופיים ונשאו לעבר בלוטות לימפה להיות מטוהרים. לאחר הטיהור, הלימפה מתבצעת באמצעות כלי הלימפה גדולים יותר ויותר עד שהוא מוחזר למחזור הדם דרך ורידים גדולים בצוואר. במובן מסוים, המערכת הלימפתית היא מערכת הביוב של הגוף, הסרת פסולת וטהור נוזלים דרך בלוטות הלימפה.

עיסוי לימפה ניקוז

עיסוי לימפה ניקוז הוא סגנון עדין של bodywork המחקה את התנועה של כלי הלימפה. כלי לימפה היקפיים חוזה בקצב של שישה עד 10 צירים לדקה, כך תנועות עיסוי חוזרים על אותו קצב איטי. יש מיטה עשירה של נימים לימפה מיד מתחת לעור, ולכן אין צורך להשתמש בלחץ עמוק יותר להשפיע עליהם. מטפלים עיסוי לימפה להשתמש מגע קל, פחות מ 9 אונקיות לכל אינץ ‘מרובע. נוזל הלימפה מתרוקן אל בלוטות הלימפה בצוואר, בבתי השחי ובמפשעה, לפני שנסע אל כלי הלימפה הגדולים וחוזר אל מערכת הלב וכלי הדם. המטפל שלך יעסה את בלוטות הלימפה שלך תחילה, ולאחר מכן יעסה את הלימפה לעבר בלוטות הלימפה, לפני שיעסה את תא המטען ואת הגפיים.

השפעות על הגוף שלך

עיסוי ניקוז לימפה מגרה את ההתרבות ואת מחזור הדם של תאי הדם הלבנים ומסיר רעלים מרקמות, להיהרס בלוטות הלימפה. זה מפחית נפיחות אשר יתבטא כמו עפעפיים נפוחים או במפרקים נפוחים. מספר תאי הדם הלבנים ותאי הרוצח הטבעיים עולה עם עיסוי קבוע. זה גם מפחית מתח, אשר מועיל כי הלחץ הכרוני מעכב את המערכת החיסונית, מה שהופך אותך יותר רגישים למחלה.

שיקולים

אין לך עיסוי לימפה ניקוז אם כרגע יש לך זיהום או חום. המתן עד הטמפרטורה שלך חוזר לנורמלי לפני עיסוי. אם יש לך קריש דם, או היסטוריה של קרישי דם, למנוע כל סוג של עיסוי. אם יש לך אי ספיקת לב או כליות, עיסוי לימפה ניקוז יכול להעמיס על איברים מוחלשים שלך בגלל עיסוי לימפה ניקוז משפיע על נפח הדם.

כלים אחרים כדי למנוע רעלים

עיסוי לימפה ניקוז הוא כלי יעיל מאוד עבור detoxifying את הגוף. אתה יכול גם לעזור למערכת הלימפה שלך על ידי שתיית מים נאותה כל יום, שכן היא מערכת מבוססת נוזל. כדי להפחית את החשיפה לרעלים, נסו להימנע ממזהמים, לאכול כמו דיאטה טהורה ככל שתוכל, למנוע את הכביש המהיר בשעה העומס, ולהשתמש מוצרי ניקוי טבעיים בבית שלך.