היתרונות של כדור הארץ כיתה האדמה diatomaceous

אנשים משתמשים באוכל כיתה דיאטומטית כיתה כמקור תזונתי של סיליקה – המרכיב העיקרי שלה. התומכים טוענים כי סיליקה מסייעת להורדת הכולסטרול, מקדמים לחץ דם בריא ומסייעים לשמור על עצמות חזקות. הנתונים תומכים בתפקיד של סיליקה לבריאות העצם. עם זאת, ראיות הטבות אחרות חסר. מזון כיתה האדמה diatomaceous הוא מטוהרים הטופס היחיד בטוח למאכל אדם. יש לה מעמד של GRAS כתוסף עם מינהל המזון והתרופות האמריקני, שמייצג בדרך כלל בטוח. עם זאת, עדיין לדבר עם הרופא שלך לפני השלמת עם אדמה diatomaceous.

מקדם בריאות העצם

אתה עשוי לדעת כי חומרים מזינים כמו ויטמין D ו- C נדרשים לבריאות העצם. זה עלול להפתיע אותך לדעת כי סיליקה היא גם הכרחית עבור עצמות בריאות. נתונים קליניים מראים כי צריכת הסיליקה קשורה לצפיפות מינרלים גבוהה יותר של העצם, על פי בדיקת JNHA. הגידול בצפיפות המינרלים של העצם נראה אצל גברים, נשים לפני גיל המעבר ונשים לאחר גיל המעבר בטיפול בתחליפי הורמונים, לדברי המחברים. נתונים בבעלי חיים מראים כי מחסור בסיליקה גורם לעצמות דקות ולפרעות שלדיות, ובנוסף, תוספי הסיליקה בבני אדם מסייעים להילחם באוסטיאופורוזיס, על פי הסקירה.

פוטנציאל כולסטרול פוטנציאלי

תומכי טוענים כי כדור הארץ diatomaceous עוזר להוריד את רמת הכולסטרול בשל תוכן עשיר סיליקה שלה. הבעיה היא שהראיה המצומצמת הקיימת היא מיושנת. מחקרים אחדים פורסמו בסוף שנות ה -90, כגון מחקר שפורסם ב- European Journal of Medical Research באפריל 1998. המחקר כלל גברים ונשים עם רמות כולסטרול גבוהות באופן מתון, אשר השלימו עם אדמה דיאטומית למשך ארבעה שבועות, וכתוצאה מכך חלה ירידה משמעותית כולסטרול וטריגליצרידים. מדענים צריכים לערוך מחקרים עכשוויים כדי לאשר את התועלת הפוטנציאלית הזו.

מאי להועיל בריאות הלב

סיליקה עשויה להועיל היתרון לב, אבל המדענים עדיין לא לבדוק את ההשפעות בבני אדם. העורק הראשי בגוף שלך, אבי העורקים, מכיל רמות משמעותיות של סיליקה, אשר פוחת ככל שאתה גיל וכאשר העורק מתקשה. לאור זאת, החוקרים העריכו את ההשפעה של סיליקה אצל בעלי חיים עם לחץ דם גבוה. הם מצאו שלסיליקה היו השפעות אנטי-דלקתיות שהניבו את הלב והיו להם תכונות שהורידו את לחץ הדם באמצעות מגרה של עלייה במגנזיום הסלולר. המחקר פורסם בגיליון 2011 של כתב העת Nutrition Research.

השלמה לא יהיה הכרחי

לא דווח על תופעות לוואי של תוספת של אדמה דיאטומית. יש לזכור כי לא הוערך כראוי עבור רעילות בבני אדם. בנוסף, ייתכן שלא יהיה צורך לקחת מזון כיתה מזון דיאטומסוס כדור הארץ. דיאטה ממוצעת מספקת מספיק סיליקה על היתרונות הבריאותיים, על פי סקירה שפורסמה בגיליון 13, 2013 של מתכת יונים במדעי החיים. המקורות העשירים ביותר של סיליקה בתזונה הם דגנים מלאים כגון שיבולת שועל, סובין אורז, סובין חיטה ושעורה.