אופני cyclocross לעומת אופני כביש

זה היה רק ​​עניין של זמן לפני חובבי האופניים הרים מרוצי הכביש הצטרפו כוחות. כאשר מזג האוויר ברחבי הארץ הפך קר ורטוב העונה מרוצי הכביש הסתיים, רוכבי כביש לקח אופני מירוץ קל עם צמיג צמיג גדול בלמים חזקים מחוץ לכביש, ו cyclocross נולד. ספורט זה מתרחש בבוץ, שלג ולכלוך, והוא אלטרנטיבה מרגשת מרוצי הכביש המסורתיים. האופניים דומים, אבל כמה הבדלים מרכזיים להדגיש את הצרכים של רוכבי cyclocross תחרותי.

נולד על הכביש

האופניים של האופניים “cyclocross” דומים מאוד לאלה של אופני כביש מסורתיים, אשר בנויים במהירות ומניחים את הרוכב בתנוחה אגרסיבית עם מוטות טיפה לתנוחות יד רבות. אופני כביש להשתמש בלמים קליפר קליפר וגלילים 700c, והם בנויים עם מינימום צמיג צמיג עבור אוירודינמיקה טובה יותר במשקל מופחת. אופני כביש ניתן לבנות מתוך מגוון של חומרים, אבל סיבי פחמן הוא נוכח בכל מקום ברמות העליון של התחרות.

דם, זיעה ובוץ

האופניים cyclocross הוא היברידי של הכביש על הכביש על הביצועים. הצמיגים בצמיגים הגבוהים יותר במזלג ובמסגרת מאפשרים את השימוש בצמיגים הרבה יותר גדולים, מחוץ לכביש, אשר שומרים על המתיחות שלהם בשטח בלתי צפוי. בלמים רים הם נפוצים פחות, עם רוב האופניים cyclocross לעשות שימוש הבלם של האופנוען ההר, אשר מספקים כוח בלימה עקבית יותר בתנאים רטובים. אופניים cyclocross עדיין שואפת משקל נמוך של אופני כביש, שכן הרוכבים לעתים קרובות צריך portage האופניים שלהם מעל מכשולים תלולים כי הם לא יכולים לרכוב מעל.