אתה יכול לרדת במשקל לאכול בוטנים?

בוטנים לגרום לעלייה במשקל זהה לכל מזון אחר: הקלוריות שלהם להוסיף אם אתה לא צופה את הסכום שאתה צורכת. כמו מאכלים אחרים חטיף, זה קל לאכול יותר ממה שאתה מבין כפי שאתה תופס אותם מתוך צנצנת או קערה בזמן שאתה עושה דברים אחרים. כל עוד אתה אוכל כמות מתונה כחלק דיאטה בשליטה קלוריות, בוטנים יכולים להיות חלק מתוכנית ירידה במשקל שלך.

בניגוד למה שאתה יכול לצפות, אכילת בוטנים אינה קשורה לעלייה במשקל. למעשה, הם יכולים לעזור לך לרדת במשקל, מציין החוקרים בגיליון יולי 2010 של “חומרים מזינים”. סקירה של מחקר קיים שפורסם בספטמבר 2008 ב “Journal of Nutrition” ציין כי צריכת כמות מתונה של בוטנים תרמו תזונתיים תזונתיים ללא מהוות איום על עלייה במשקל. בתחילת 2010, חוקרים מאוניברסיטת Purdue פירסמו סקירה ב “אסיה פסיפיק Journal of Clinical Nutrition”, כי הצריכה הרגילה של בוטנים היה קשור עם עלייה בהוצאות האנרגיה מנוחה.

אחד האתגרים הגדולים ביותר של אכילת בוטנים הוא שמירה על מנות קטנות כך שאתה לא עומס על קלוריות. התביעה הבריאותית שאושרה על ידי מינהל המזון והתרופות האמריקני קובעת כי אכילת 1.5 גרם ליום של רוב האגוזים, כולל בוטנים, עשויה להוריד את הסיכון למחלות לב. על התווית עובדות תזונה, אתה צפוי לראות מנה אחת מוגדרת כמו 1 גרם או 28 גרם. חלק זה שווה בערך 32 בוטנים. בין אם הם שמן או יבש קלויים, מנה 1 גרם יש 166 קלוריות ו 14 גרם של שומן סה”כ. בצד החיובי, רוב השומן מורכב שומנים לא רוויים בריאים כי כולסטרול נמוך.

בוטנים לתרום את החלבון הגוף שלך צריך לבנות ולתקן רקמות, לשמור על השרירים עובד, לייצר הורמונים ואנזימים. חלבון תומך גם מאמצי ירידה במשקל שלך. זה עוזר למנוע תנודות ברמת הסוכר בדם שמובילים להרגיש רעב כאשר רמות הסוכר לצלול. הגוף שלך שורף יותר אנרגיה digesting חלבון ממה שהוא משתמש עבור carbs או שומן. חלבון גם גורם לך להרגיש מלא, מציין בית הספר הרווארד לבריאות הציבור. תקבל 7 גרם של חלבון מ 1 אונקיה המשרתים, אשר 15 אחוזים של נשים ו -13 אחוזים של גברים מומלץ היומי הקצבה.

בנוסף להורדת הכולסטרול ולשמירה על מערכת העיכול הבריאה, הסיבים מסייעים לך לרדת במשקל. כמו סיבים מסיסים סופג מים בבטן שלך, זה יוצר מסה כמו ג’ל ממלא אותך. זה גורם לך להרגיש עוד יותר על ידי האטת קצב שבו מזון עוזב את הבטן. סיבים עשויים גם לעכב את שחרורו של הורמון גרלין, על פי מאמר שפורסם בגיליון יוני 2012 של “השמנת יתר דוחות”. פעולה זו צריכה לדחות את תחושת הרעב מאז התיאבון שלך מופעלת על ידי גרלין. תקבל 2 גרם של סיבים מ 1 גרם גרם של בוטנים.

בוטנים וירידה במשקל

להגביל חלקים כדי להגביל קלוריות

חלבון עבור

סיבים שומר אותך מלאה