אתה יכול לשתות משקאות אנרגיה מפלצת כאשר breastfeeding?

בדיוק כמו הויטמינים והמינרלים שאתה מקבל מן האוכל לעבור לתינוקות הנקה שלך דרך חלב אם, חומרים מסוכנים פוטנציאליים יכולים גם להפוך אותו לחלב שלך. משקאות אנרגיה מפלצת מכילים מינונים גדולים של קפאין, כמו גם עשבי תיבול מסוימים וחומרים אחרים, ואלה עלולים להזיק לילד הקטן שלך. מסיבה זו, לדבר עם רופא הילדים שלך לפני צריכת כל משקה אנרגיה בזמן שאתה breastfeeding.

דאגות קפאין

מנה של 16 גרם של משקה אנרגיה מפלצת מכיל 160 מיליגרם של קפאין. למרות שזה בדרך כלל בסדר לצרוך כמויות קטנות של קפאין בזמן שאתה breastfeeding, מינונים גדולים יכולים להוות סכנה לתינוקות הנקה שלך. הגבילו את עצמכם ל -300 מיליגרם או פחות של קפאין ביום, על הסכום שקיבלתם מכוס קפה מבושל של 16 גרם, על פי בייביסינטר. יותר קפאין מאשר זה יכול לגרום לתינוק שלך להיות עצבני וקפצני, ולהוביל לבעיות עם שינה, על פי המרכז למדעי הבריאות באוניברסיטת טקסס טק.

גיל גורם לשינוי

ההשפעות של קפאין מושפעות מגיל התינוק הנקה שלך. תינוקות צעירים מאוד לא יכולים לעכל את הקפאין כמו ילדים מבוגרים ומבוגרים, לדברי פיונה וילקוק, מחברת “משקאות קלים סופר, מרקים וחמצות להריון בריא”. לדוגמה, זה לוקח ארבעה ימים על צריכת הקפאין להיות מופחת על ידי חצי תינוק תינוק פחות מ 1 חודש, ולאחר מכן עוד ארבעה ימים זה להיות מופחת בחצי שוב, מציין Wilcock. משמעות הדבר היא כי אם יש לך מנות גדולות של קפאין כל יום, תינוק פחות מחודש יצברו כי קפאין בגוף שלה יהיה רגישים יותר את ההשפעות המזיקות. כאשר התינוק שלך הוא בן 6 חודשים, עם זאת, קפאין במערכת שלה יופחת על ידי מחצית קטנה כמו כמה שעות, דוחות Wilcock.

מרכיבים אחרים

משקאות אנרגיה מפלצת מכילים מרכיבים אחרים שיכולים להיות בעיה. לדוגמה, המשקאות מכילים ג’ינסנג, צמח כי הוא האמין להגביר את הסיבולת. ג’ינסנג, לעומת זאת, אינה מומלצת לאמהות מניקות משום שאין עדויות רבות המוכיחות האם היא בטוחה או לא, על פי חברת Drugs.com. ג’ינסנג עלול גם להפריע לפעילות אסטרוגן רגילה. משקאות אנרגיה מפלצת גם מכילים טאורין, חומצה אורגנית שאינה מוסדר על ידי מינהל המזון והתרופות האמריקני משקאות אנרגיה. למעשה, מידע על מרכיבים רבים המשמשים משקאות אנרגיה חסר, ואילו מרכיבים אחרים אינם מוסדרים כלל, על פי מאמר שפורסם בשנת 2011 “Pediatrics”.

בשורה התחתונה

אם הרופא שלך אישר משקה אנרגיה מפלצת כחלק דיאטה breastfeeding שלך, מקל אחד ביום. לאחר יותר מ -16 גרם אונקיה יגרום לך לעבור את מגבלת 300 מיליגרם היומי המומלץ להנקה. שוחח עם הרופא שלך על דרכים חלופיות כדי להגביר את האנרגיה שלך. כוס קפה רגיל או תה אינו מכיל כל החומרים צמחיים, אבל עדיין תקבל כמות קטנה של קפאין לאנרגיה. קפה ותה רגיל גם לא מכילים תוספת סוכר, נמצא ברוב משקאות אנרגיה מפלצת, כי תוספת סוכר לא טוב בשבילך אם אתה breastfeeding או לא.