אתה יכול מנת יתר על קאבה?

קאווה הוא שם של משקה ואת הצמח הוא עשוי, יליד לאיים רבים בדרום האוקיינוס ​​השקט, כפי שתואר על ידי ד”ר הארי פלדמן, אנתרופולוג באוניברסיטה הלאומית האוסטרלית. המשקה הוא נערץ על ידי ילידי האי על השלווה קלה, בהירה ושקטה זה מייצר. הגדרות של מנת יתר תלויי סובלנות, שימוש בו זמנית של חומרים משכרים אחרים או תרופות, תדירות השימוש ומידת השיפוט והתיאום הנדרשים במצב נתון.

ללא שימוש טקסי

פלדמן מתאר שתי תפקידי קאבה מסורתיים. האחד הוא לשימוש פרטי בין אינטימיות או קבוצה נבחרת, והשני הוא שימוש משותף למפגשים ציבוריים. דוגמה למסגרת מסורתית, פרטית, משתמשת בקאווה להשפעתה המרגיעה על גבר צעיר בטקס נישואים חגיגי, ושימוש ציבורי נפוץ הוא ליצור סביבה שקטה לדיונים קהילתיים. Kava להשתמש מחוץ להגדרות אלה נחשב מוגזם, סוג של overdose או התעללות, כפי שהוא פשוט עבור inbriation.

השפעות נוירולוגיות

המרכיבים הפעילים בקאווה, קאוואלקטונס, מתועדים על ידי מחקר מודרני על מנת להשפיע על המערכת הלימבית של המוח, מרכז עמוק המעורב בתגובות הרגשיות שלכם, על פי דו”ח של 2002 ד”ר היילה קאס, מרצה קלינית לפסיכיאטריה בבית הספר UCLA הרפואה. Kava- המושרה שלווה משאיר אחד ברורים, אבל התגובות הרגשיות השתנו עשוי להוביל להחלטות שונות בחירות un -ribeated. מצב קאבה המושרה עשוי לייצג מנת יתר מול דרישות מאתגרות מאוד. החוק הגרמני אוסר על נהיגה במצב קאבה המושרה. מנת יתר היא יחסית לדרישות חיצוניות. רופאים במכון לחקר בריאות הנפש של ויקטוריה באוסטרליה דיווחו ב -2003 בכתב העת “Neuropsychopharmacology”, על הופעתם של תסמונות פסיכוטיות, התקפים ופגמים מוטוריים בקרב משתמשי קאווה כבדים ורב-גוניים, אך ללא חסרונות קוגניטיביים ארוכי טווח.

רעילות בכבד

אוניברסיטת מישיגן מרכז הבריאות מומחים לתעד נזק כבד משמעותי שימוש קאבה. בגרמניה, שם קאווה היא משפטית, over-the-counter סמים ניהול התרופה, ישנם מקרים רבים נרשם של נזק כבד כולל שחמת, כמה מספיק כדי לדרוש השתלת כבד לפחות מוות אחד. הניסיון בארה”ב דומה. מינוני הקאווה שקדמו לנזק משתנים ממנות מרשם רפואיות לטיפול בלחץ וחרדה למכפלות רבות של המינון המומלץ. לא ניתן לקבוע כמות יתר של מינון יתר. שימוש מקביל באלכוהול מוריד את הסף לרעילות.

שימוש כרוני

ילידים, חיים לאורך כל שותי קאווה שדיווחו על עצמם כמשתמשים כבדים במחקר האוסטרלי הפגינו רמות גבוהות של אנזים בדם המעידים על נזק לכבד. הם גם היו בעלי קומה נמוכה מהממוצע, הפרעות במערכת החיסונית ומצב תזונתי לא הולם. קוונטיזציה של רמת מנת יתר מדויקת לא היה אפשרי, אבל אתה יכול ברור overdose על קאווה לאורך זמן.

השפעות גסטרואינטסטינליות

רוב הדוחות של קאבה להשתמש המדינה כי מעי גס נפוץ עם קאווה להשתמש. הטעם הוא אמר גם להיות אדמדם ולא מחמיא, במיוחד עבור משתמשים חדשים כדי להשתמש קאבה. במקרה של רגישות גסטרואינטסטינלית קיצונית, אפילו מינון קטן עשוי להיות מנוסה כמו מנת יתר.

Kava הוא תוסף תזונה חוקי, אבל טיפול עצמי מכל סיבה שהיא עלול להיות מסוכנים ללא התייעצות עם הרופא שלך.

כתב ויתור