היתרונות והחסרונות של דירוג האשראי

אנשים עם אשראי טוב נוטים לחשוב כי דירוג האשראי הם דבר טוב כי המצב הכספי הגבוה שלהם מאפשר להם ליהנות יתרונות מסוימים. אלה עם דירוג אשראי נמוך לעתים קרובות יש נוף מנוגד כי הם מתקשים לקבל הלוואות ובדרך כלל לקבל את התנאים הגרועים ביותר על כל סוג של חשבון. אתה יכול ליהנות מהיתרונות ולהימנע החסרונות אם אתה יודע מה הולך לתוך דירוג האשראי שלך ולשמור אותו גבוה.

הַגדָרָה

דירוג האשראי שלך נקבע בהתבסס על המידע שמופיע בדוחות האשראי שלך. הם מפרטים את המידע הדמוגרפי שלך, כולל שם, כתובת נוכחית וכתובת מוקדמת, מספר טלפון ומספר תעודת זהות. הם גם מכילים את פרטי ההעסקה שלך, הלוואות וחשבונות כרטיסי אשראי. כל פסקי דין פיננסיים כגון שעבודים יופיעו מדי. הנושים עשויים לעיין בדוחות האשראי שלך או לבדוק את ניקוד האשראי שלך, מספר בן שלוש ספרות מזוקקים על ידי פייר יצחק קורפציה מכל הנתונים.

יתרונות

היתרון העיקרי של דירוג האשראי הוא להיות מתוגמל על ניהול התקציב שלך ואת הכספים באחריות. זה מתאים לך את הטוב ביותר מציעה כרטיס אשראי, כולל ריבית נמוכה וכרטיסים שנותנים לך מתנות, נקודות, חברת התעופה קילומטרים או rewards כספי. אתה תקבל ריבית נמוכה על סוגים אחרים של הלוואות, ואת היישומים שלך יאושר במהירות. אתה זכאי ביטוח בשיעורים מועדפים, ואת דירוג האשראי טוב גורם לך להיראות יותר אטרקטיבי למעסיקים גם כן.

חסרונות

דירוג האשראי שלך יכול לפגוע בך אפילו יותר כאשר אתה כבר נתקל בבעיות כלכליות. הדירוג יירד אם תאבד את העבודה שלך, יש חירום רפואי או ליפול מאחורי החשבונות שלך מסיבה אחרת. זה ימנע ממך לקבל אשראי בזמן שאתה יכול נואשות צריך את זה. דירוג האשראי שלך יכול לנעול אותך לתוך קטגוריה subprime. אתה תשלם ריבית גבוהה מאוד עבור כל ההלוואות שאתה מצליח לקבל בגלל הדירוג שלך מסמן אותך כמו הלווה בסיכון גבוה. ייתכן שתתקשה לבצע תשלומים בזמן כי ההלוואה היא כל כך יקר, אשר שומר אותך מפני שיפור הדירוג שלך ובכך נעילת לך מחזור שלילי.

מסגרת זמן

רוב הפריטים שיכולים להשפיע על דירוג האשראי שלך להישאר על דוחות האשראי שלך במשך שבע שנים, אומר לשכת האשראי TransUnion. פשיטות רגל מסוימות ניתן לדווח במשך עשר שנים, ואת החובות המגיעים לממשלה יישארו לנצח אם הם מעולם לא שילמו. פריטים שנותרו על הדו”ח עבור מסגרת זמן הוא יתרון עבור אנשים עם היסטוריה טובה כי זה מראה שהם יכולים לשמור על אחריות פיננסית לטווח הארוך. זה חיסרון עבור אלה שאולי פגעה תקופה מחוספס זמני. דילוג על תשלומים, repossessions ובעיות אחרות במהלך פרק זמן זה ישפיע על דירוג האשראי במשך שבע שנים, גם אם ליישר את הדברים לאחר שנה או שנתיים.

אַזהָרָה

זה תלוי בך כדי לוודא היסטוריית האשראי שלך להיות מדווחים כראוי על ידי לשכות אשראי. אחרת את היתרונות של האחריות הפיננסית שלך ייהרס על ידי פריטים שליליים שליליים למשוך את הדירוג שלך למטה. אתה לא יכול אפילו לדעת שהם שם עד שאתה מורד עבור אשראי או אמר על ידי המלווה כי הדירוג שלך רע כאשר אתה יודע שזה צריך להיות טוב. אתה יכול ראש בעיה זו על ידי בדיקת דוחות האשראי שלך באופן קבוע. הממשלה מאפשרת לך לבקש עותק אחד חינם מכל הלשכה כל 12 חודשים באמצעות Annualcreditreport.com, על פי ועדת הסחר הפדרלית. יש שלוש לשכות (TransUnion, Equifax ו Experian), כך שתוכל לכסות את כל השנה אם אתה מקבל אחד כל ארבעה חודשים.