היתרונות של איזופלאבונים קודזו

Kudzu, הידוע גם בשם pueraria mirfica, הוא בוטני המשמש ברפואה הסינית עבור מגוון רחב של מטרות קידום הבריאות. הפרחים, העלים והשורשים משמשים את התכונות הרפואיות שלהם ואת isoflavones ב kudzu הם תרכובות העיקרי אחראי על השפעותיו מועילות. כמו כל תוספת, לדבר עם הרופא שלך לפני לקיחת קודזו.

Kudzu מכיל מגוון של phytochemicals, אשר הם חומרים נוגדי חמצון רבי עוצמה נמצא באופן טבעי צמחים, המסייעים למנוע ולטפל במחלות בבני אדם. Kudzu מכיל את phytochemicals quercetin, אשר יש antihistamine ו אנטי דלקתיות נכסים, ו genistein אשר עובד כמו scavenger רדיקלי חינם. הפיטוכימיקלים החשובים ביותר הם, עם זאת, תרכובות איזופלאבון – daidzein, daidzin, tectorigenin ו puerarin.

בשל isoflavones, תוספי קודזו משמשים את המתרגלים של הרפואה הסינית כדי לעזור להקל על כאבי ראש ומיגרנות, כאבי עיניים, סחרחורת, טינטון צוואר נוקשה. Kudzu הוא גם התיימר לטפל הצטננות, שפעת, סינוסיטיס, חום, פסוריאזיס ובעיות במערכת העיכול, כמו גם רמות נמוכות יותר של הסוכר בדם ובכך לסייע לטיפול בסוכרת. שימושים אלה מבוססים בעיקר על ראיות אנקדוטיות ולא מדעיות.

Memorial Sloan-Kettering Cancer Center קובע כי מחקר נוסף צריך להיעשות, אבל tectaorigenin isoflavone כי הוא נמצא בקודזו עשוי לעזור לעצור את שכפול והתפשטות של תאים סרטניים וגידולים, ולכן לסייע במניעה וטיפול בסרטן. בשל isolavavone pueraria נמצא קודזו, kudzu עשוי גם לעזור לטפל גיל המעבר ו perymenopausal סימפטומים, כגון גלי חום והזעות לילה.

את isoflavones למצוא תמצית שורש kudzu משמשים גם לטיפול בהפרעות הקשורות באלכוהול. Kudzu מועיל לאלכוהוליזם כי זה כביכול כדי לדכא אלכוהול תשוקות להפחית צריכת אלכוהול. זה גם עוזר לקצר את משך האלכוהול המושרה לישון רמות שיא אלכוהול נמוך. בנוסף, kudzu נמצא כדי לעזור להפחית את ההשפעות של hangovers אלכוהול, כגון כאבי ראש, סחרחורת, כאבי בטן והקאות.

Kudzu עשוי גם לעזור לקדם בריאות מערכת הלב וכלי הדם במגוון דרכים. “סיעוד צמחי מרפא הסעד” קובע כי isoflavones למצוא בקודזו להפחית רמות כולסטרול גבוהות, להוריד לחץ דם גבוה ומסייע למנוע את הדם מלהיות דביק, clumping יחד ויצירת קרישי דם. בנוסף, תמציות kudzu לעזור להרחיב את כלי הדם ולהגדיל את החמצן ואת זרימת הדם אל הלב והמוח, ו kudzu משמש לפעמים לטיפול אנגינה.

Kudzu נמכר בקפסולה, טבליות ותמצית. המינון הטיפולי המומלץ הוא 120 עד 150 מ”ג ביום. לא דווח על תגובות שליליות, אבל kudzu עשוי אינטראקציה שלילית עם מגוון רחב של תרופות, כולל תרופות antideabetic ו antoagulant. Kudzu גם מדגים השפעות אסטרוגני עשוי להפחית את האפקטיביות של אמצעי מניעה הורמונליים. אנשים עם סרטן רגישים להורמון צריך להימנע קודזו.

רכיבים פעילים

רשימת הטבות המיועדות

סרטן וגיל המעבר

כָּהֳלִיוּת

יתרונות לב וכלי דם

מינון ואמצעי זהירות