הם קפה & חלב סויה יחד רע לאנשים?

אנשים רבים לבעוט את הבוקר שלהם עם כוס קפה חם, וכמה עשויים להוסיף טעמים, כולל חלב סויה. שתיית קפה וחלב סויה יחד עשוי להיות רע עבור אנשים מסוימים, למרות שהוא מספק יתרונות תזונתיים גם כן. היזהר איך אתה מוסיף את חלב סויה לקפה, אם כי, או שאתה יכול בסופו של דבר עם משקה unalatable.

אלרגיות

שתיית קפה וחלב סויה ביחד לא תהיה אפשרות טובה אם אתם סובלים מאלרגיה לסויה, אשר אתר Mayo Clinic מציין הוא נפוץ. רוב הסימפטומים אינם חיים מסכני לכלול כוורות או גירוי סביב הפה. עם זאת, אלרגיות קיצוניות עלולה לגרום לבעיות נשימה שעלולות לגרום למוות. אלרגיות סויה הן הנפוצות ביותר אצל ילדים, אבל מבוגרים עלולים לחוות אלרגיות סויה גם כן. אפילו כמות קטנה הכרחי לשימוש בקפה יכול לעורר תגובה אלרגית.

פוריות

שתיית חלב סויה וקפה יחד עשויה להקטין את הסיכויים שלך ללדת. מחקר שפורסם בגיליון יוני 2010 של “אנדוקרינולוגיה מולקולרית וסלולארית” מציין כי מוצרי סויה תזונתיים, כגון חלב סויה, הפחיתו ניידות זרע וספירת זרע. המחקר בוצע על חולדות, ולכן נדרש מחקר אנושי כדי לאשר את הממצאים. עבור נשים, זה הקפה, לא סויה, זה עשוי להפחית את הפוריות. רשת הורות אינטראקטיבית בייבי סנטר מצביעה על ראיות לכך שתיית קפה עשויה להפחית את סיכויי ההתעברות. שקול לקצץ חלב סויה וקפה בזמן שאתה מנסה להרות.

קָפֵאִין

קפה מכיל קפאין – 8 גרם. כוס יש 95 עד 200 מ”ג. אפילו קפה נטול קפאין מכיל כמות קטנה של קפאין – 2 עד 12 מ”ג לכל 8 oz. חלב סויה עשוי גם להיות קפאין בו. סוג אחד של חלב סויה – חלב סויה שוקולד – מכיל 3.6 מ”ג לכל 8 גרם. מָנָה. כמות מתונה של קפאין – 200 עד 300 מ”ג ליום, על פי מאיו קליניק – לא יפגע בך, עם זאת, שתייה אפילו 8-oz. כוס קפה וחלב סויה יחד עלול לגרום תגובה אם יש לך רגישות קפאין. תגובות אלו עשויות לכלול דפיקות לב והרגשות.

תְזוּנָה

קפה אינו מציע הרבה בדרך של ערך תזונתי. הוספת חלב סויה לקפה מציגה מגוון של ויטמינים ומינרלים. נוזל אחד. של חלב סויה מכיל 0.07 מ”ג של המינרלים המינרליים, על פי מסד הנתונים התזונתי הלאומי של ה- USDA, אשר המרכז הרפואי של אוניברסיטת מרילנד מציין שהגוף האנושי דורש 1.8 עד 2.3 מ”ג ביום. אתה גם מקבל כמויות קטנות של סלניום, נחושת, זרחן, מגנזיום, ויטמין K וויטמין B-6 קפה עם חלב סויה.