עושה דייסת שיבולת שועל להילחם?

מיליוני אמריקאים חיים יש היסטוריה של סרטן, על פי המכון הלאומי לסרטן. למרות מחקר אינו מכריע, יש ראיות לכך אכילת שיבולת שועל בתזונה הרגילה שלך יכול לעזור להילחם בסרטן. אכילה של שיבולת שועל לא לגמרי למנוע סרטן, אבל הוספת זה עשירים בסיבים מזון לתזונה שלך יכול להפחית את הסיכון שלך.

שיבולת שועל ונוגדי חמצון

חומרים נוגדי חמצון, כמו אלה המצויים בשיבולת שועל, עשויים לסייע במאבק בסרטן, כמו גם בכמה מחלות אחרות על פי בית הספר לבריאות הציבור בהרווארד. נוגדי חמצון לנטרל רעלים בגוף שלך להגדיל את הסיכון לסרטן, המכונה רדיקלים חופשיים. אלה רדיקלים חופשיים יכולים להזיק לתאי ה- DNA שלך, אשר עלול להוביל לסרטן. על פי המכון הלאומי לסרטן, נוגדי חמצון מסייעים לחסום נזק שנגרם על ידי רדיקלים חופשיים, לחימה בסרטן והפחתת הסיכון. אחת הדרכים הטובות ביותר לכלול נוגדי חמצון בתזונה שלך היא לאכול מזונות עשירים בהם, כמו מחקרים מראים תוספי נוגדי חמצון עלול להזיק. שיבולת שועל להכיל רמה גבוהה יותר של נוגדי חמצון מאשר רוב דגנים אחרים, מה שהופך שיבולת שועל בחירה אידיאלית.

שיבולת שועל וסיבים

יש רק מעל 2 גרם של סיבים תזונתיים אחד 1/2 כוס הגשה של שיבולת שועל יבשה. מחקרים רבים מצביעים על קשר בין תזונה עשירה בסיבים לבין סרטן המעי הגס וסרטן המעי הגס. המכון הלאומי לסרטן מציין כי מחקרים לא היו עקביים, אם זה מועיל. כמה מחקרים מצביעים על ירידה בסרטן המעי הגס עם דיאטה עשירה בסיבים, אחרים לא השתנו וחלקם בסיכון מוגבר.

בחירת שיבולת שועל שלך

ישנם מספר סוגים של שיבולת שועל זמין לרכישה, החל groats שיבולת שועל בישול מהיר או שיבולת שועל מיידית. הגראטים הם שיבולת שועל שלמה, אשר מבושלים, מבושלים ומנקים: הם מתעייפים ומבשלים זמן רב יותר מאשר סוגים אחרים. גריסים ניתן לחתוך לחתיכות קטנות כדי ליצור שיבולת שועל לחתוך פלדה, אשר מבשלים מהר יותר אבל לשמור על עקביות לעוס. גריסים יכולים גם להיות מאודים ולחצה רזה, יצירת התגלגל, או שיבולת שועל מיושן כי הם רכים ומבשלים מהר יותר. שיבולת שועל מגולגל לחתוך לחתיכות קטנות יותר ליצור שיבולת שועל בישול מהיר, אשר יש עקביות קרמי. שיבולת שועל ליצור קמח שיבולת שועל ואת הקרקע החיצוני של שיבולת שועל יוצר סיבים עשירים סובין. המחקר אינו חד משמעי לגבי איזה סוג של שיבולת שועל היא הטובה ביותר להילחם בסרטן. בחר מגוון אתה מוצא תיאבון רוצה לאכול לעתים קרובות. שיבולת שועל מיושנת הם תכליתי ביותר, כפי שהם עובדים ברוב המתכונים תשואה שיבולת שועל, רכה עדיין רך.

שילוב דייסת הדיאטה שלך

שיבולת שועל הוא מרכיב שימושי בהיבטים רבים של בישול ואפייה. אתה יכול לבשל קערה של שיבולת שועל המסורתית כוללים מאכלים נוגדי חמצון אחרים עשירים כגון פירות יער, פירות, אגוזים ושוקולד לקערה שלך עבור תוספת תוספת סרטן הלחימה. שיבולת שועל שימושי עוגיות, עוגות, לחמים, קדרות, מאפינס, פנקייקס, טורטיות וגרנולה. בנוסף, שיבולת שועל מגולגל מראש מבושל והוא יכול להיות יבש אם אתה לא נהנה עקביות של שיבולת שועל מבושל. מנה אחת של קוקר הוא כ 40 גרם, או 1/2 כוס, בממוצע.

הימנעות מטבק, אכילת תזונה בריאה, פעילות גופנית באופן סדיר, הימנעות מחשיפה לא מוגנת וחשיפה מיותרת של השמש והפעלת יחסי מין בטוחים יכולים להפחית את הסיכון לסרטן. בנוסף, המרכז לבקרת מחלות כותב כי קבלת בחינות באופן קבוע וחיסון נגד הפטיטיס B ו- HPV יכול להילחם במחלה. שילוב של אמצעים אלה נגד סרטן עם מזונות עשירים בחומרים נוגדי חמצון כגון שיבולת שועל יכול לסייע במניעת סרטן. אבל הקפד לדבר עם הרופא המטפל שלך ייעוץ על לחימה בסרטן. היא יכולה להמליץ ​​על מזון אישי ושינויים באורח החיים כדי לסייע במאבק נגד המחלה.

שיקולים