קלוריות בקפה וניל קר של מקדונלד

רוב שותי הקפה מודעים לתכולת הקלוריות הגבוהה במוקות או בפלפוצ’ינו. עם זאת, מעטים חושבים על קלוריות מוגברת קפה רגיל או קר עשוי לקבל משקה הרחבות. קפה מבושל רגיל אינו מכיל קלוריות. אם שמנת או סוכר מתווספים, עם זאת, קלוריות יכול להתחיל להוסיף מהר. מקדונלד’ס מציעה משקאות קפה קרים עם מבחר ממתיקים בטעם במחיר זהה לקפה קר קבוע. כאשר ממתיק נוספה, קפה קר עשוי בסופו של דבר עם כמו קלוריות רבות כמו לאטה או מוקה.

קלוריות

תכולת הקלוריות של קפה וניל מקונדונאלד הקנדי משתנה בהתאם לגודל של המשקה וכל מרכיבים נוספים, כגון creamer או סוכר נוסף. קפה וניל קטן עם סירופ רגיל מכיל 130 קלוריות, ב 8 אונקיות נוזל. קפה וניל עם סירופ רגיל הוא 11.5 פלוס ומכיל 190 קלוריות, ואילו קפה וניל גדול יש 270 קלוריות.אם תבחר את סירופ וניל ללא סוכר במקום סירופ וניל רגיל, קפה וניל קרח קטן מכיל 60 קלוריות. המדיום מכיל 90 קלוריות, וגדול מכיל 120 קלוריות.

קלוריות נוספות

למרות הטעם וניל ממתיק את המשקה, יש אנשים להוסיף עוד סוכר. כל חבילת הסוכר של מקדונלדס מכילה 15 קלוריות. קפה creamer גם מוסיף קלוריות נוספות. מיכל 0.4 מ”ל של creamer מוסיף 20 קלוריות למשקה. כמה אנשים יכולים להוסיף שלושה או ארבעה קרמים למשקה גדול, ובכך מוסיפים 60 עד 80 קלוריות לקפה.

רכיבים

על פי אתר האינטרנט של מקדונלד ‘ס, המרכיבים בסירופ קפה וניל ללא סוכר הם מים, אריתריטול, תמציות טבעיות (צמחים) וטעמים מלאכותיים, מסטיק תאית, סוכרלוז, מלח, חומצה מאלית, סורבט אשלגן (חומר משמר), אשלגן אשלגן וקרמל צבע (עם גופרית); הטעם הרגיל של קפה וניל מכיל סוכר, מים, פרוקטוז, טבע (מקור הצמח) וטעם מלאכותי, צבע קרמל (עם סולפטים), סורבט אשלגן (חומר משמר), חומצת לימון וחומצה מלחית. Creamer מכיל חלב, שמנת, פוספט נתרן, תאריכים, נתרן stearoyl לקטילט, סודיום ציטראט ו carrageenan. קפה קריר אור עשוי חלב, שמנת, פוספט נתרן, תאריכים, נתרן stearoyl לקטילט, סודיום ציטראט ו carrageenan.

שיקולים

למרות שמנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) הגדיר אשלגן acesulfame וסוכרלוז, מרכיבים בסירופ וניל ללא סוכר, בטוח לצריכה, אנשי מקצוע רבים בתחום הבריאות מטילים ספק בבטיחותם של ממתיקים מלאכותיים. מבקרי המתיקות טוענים שהם עלולים להוביל לבעיות בריאותיות.

אפשרויות משקה אחרות

מקדונלד’ס מציעה קפה קר עם טעמים של וניל, קרמל או אגוזי לוז. לקוחות יכולים גם להזמין קפה קר ללא תוספות נוספות. מקדונלד’ס מגישה גם קפוצ’ינו, מוקה, פלפס ולאט.