ההבדל בין שריר משך & התכווצויות

כאב שרירים יכול לעצור אותך במסלולים שלך. אבל האם זה התכווצויות או שריר נמשך זה מטריד אותך? למרות המונחים משמשים לעתים קרובות לסירוגין, הם לא אותו דבר. הבנת ההבדל בין התכווצות שרירים נמשך יכול לעזור לך לטפל בפציעה בצורה יעילה יותר ולקבל אותך בחזרה ביצועים שיא.

התכווצות שריר נגרמת על ידי התכווצויות או התכווצות לא רצונית. זה בדרך כלל פתאומי, יכול לגרום לכאב משמעותי והוא יכול להגביל את השימוש של השריר לתקופה קצרה של זמן.

התכווצות תופיע כנקודת קשר או נקודה קשה בשריר. התכווצויות נגרמות בדרך כלל על ידי בעיות כגון עבודה יתר על המידה שריר, הידרציה ירודה, חוסר איזון אלקטרוליטים, זרימת הדם לא מספיקה לשריר או דחיסה העצבים.

בעוד cramps הם כואבים, הם בדרך כלל זמניים וקלים לטיפול בבית. מתיחה של השריר, להישאר hydrated ו resting השריר בדרך כלל לפתור את הבעיה במהירות.

שריר נמשך הוא בעצם דמעה ברקמת השריר. זה קורה כאשר השרירים מתוחים עד לנקודה שבה השריר פגום. ככל שהמאמץ משמעותי יותר, כך השריר יכול להיות קרוע יותר.

שרירים משוך הם בדרך כלל תוצאה של לא מכין את השריר לעבודה באמצעות מתיחה נכונה, הצבת מתח רב מדי על השריר או מעל באמצעות שריר. הקושי בשריר הנגוע הוא בדרך כלל התסמין הראשון. שימוש בשריר יהיה כואב וקשה. ב מושך חמור, חבורות עשוי להיות נוכח. השריר מושפע יהיה מאוד רך למגע ונפיחות מסוימים עשויים להתרחש.

בגלל רקמת השריר פגום למעשה, זה לוקח הרבה יותר זמן עבור שריר נמשך כדי לרפא, לעתים קרובות לוקח בין ארבעה עד שישה שבועות להחלמה מלאה. לטפל בשריר נמשך עם שאר, חבילת קר כדי להפחית את הנפיחות במחצית הראשונה של הפציעה המתרחשת, ואת החום לאחר מכן כדי לעורר את זרימת הדם. תרופות אנטי דלקתיות יכולות גם לעזור. ככל תהליך הריפוי מתקדמת, זהירות מתיחה וחיזוק השריר יכול להיות מועיל. במקרים חמורים מסוימים, תיקון כירורגי עשוי להיות נחוץ.

מהו התכווצויות?

גורמי התכווצות

טיפול התכווצות

מהו שריר משוך?

גורמת שריר גורם

טיפול משוך שריר