אלכוהול וקלוריות בטוחנה

מילר היי לייף לייט יש 4.2 אחוזים אלכוהול על ידי נפח ו 110 קלוריות, על פי הבירה. ב www.MillerCoors.com MillerCoors החברה מספקת מידע תזונה על יותר מ 80 בירות או שנעשו או המיובאים על ידי MillerCoors LLC. שאר מאמר זה מתאר את כימיה בירה במתמטיקה בירה כי נכנס לחישוב אלכוהול – למעשה אתנול – ותכולת הקלוריות של בירה. המידע המסופק על בירות אחרות מעמיד את High Life Light בהקשר.

היסטוריה של בירה

השומרים היו מתכונים לבירה לפני 6,000 שנה. בקצרה, שעורה נבטה, מחומם כדי לעצור את הנביטה, מעורבב עם שמרים ומים, ותוסס. חיטה, אורז או תירס ניתן להשתמש עם שעורה או במקום זה. מבין שני סוגים עיקריים של בירה, אלס להשתמש מגוון שמרים שצף למעלה, lagers להשתמש שמרים התחתונה התחתונה. כשות להוסיף מרירות. מילר היי לייף לייט הוא בירה בסגנון בירה.

כימיה

הנבטה את התבואה ממיר הרבה עמילנים תבואה סוכרים. הדגן מרוסק ומערבב עם מים חמים כדי לחלץ את כל התוכן מסיס. זה “נוזל” נוזלי אז מבושל עם כשות הוסיף, מקורר, ותוסס עם שמרים. Lagers כגון מילר היי לייף הם מותסס בטמפרטורות קריר יותר מאשר ales. Lagers נוטים להיות בצבע בהיר, מוגזים יותר מאשר ales, מכילים כ -5% אלכוהול על ידי נפח., מילר היי לייף אור לא נעשה על ידי הוספת מים מילר היי לייף. אם זה היה נכון, אחוז הפחתות יהיה זהה עבור אלכוהול, תוכן פחמימות וקלוריות. במקום זאת, אתנול נמוך ב -11%, פחמימות ב -47% וקלוריות ב -23%. הטריק לעשות בירה קלה היא להשתמש פחות גרעינים אבל יש אחוז גבוה יותר של תבואה מעובד סוכרים תוסס, וכתוצאה מכך אלכוהול מעט נמוך יותר תוכן ופחות פחמימות שימור תוכן.

בירה מתמטיקה – אלכוהול

בגלל אלכוהול פחות צפוף מאשר מים, בירה כי הוא 4.2 אחוזים אלכוהול בכמות, כגון מילר היי לייף אור, הוא 3.36 אחוז אלכוהול. משקל חשוב כי אלכוהול קלוריות נקבעים גרם של אלכוהול. אחוז הנפח מחולק ב – 1.25 אחוזי תשואה. א 12 גרם של בירה שוקל 360 גרם. לפיכך, מילר High Life Light יכיל 12.1 גרם של אתנול.

בירה מתמטיקה – קלוריות

קלוריות למדוד כמה אנרגיה שמיש הוא מזון או משקה. גרם אחד של אתנול תשואה שבע קלוריות. גרם אחד של פחמימות, כלומר סוכרים ועמילנים, מניב ארבע קלוריות. מילר High Life Light יש 12.1 גרם של אתנול, ומכאן 84.6 קלוריות. על פי אתר MillerCoors, לבירה זו יש גם 7.0 גרם של פחמימות שלא היו מותססות לאלכוהול, והן תרמו 28 קלוריות. השילוב הוא 112.6 קלוריות, אם כי MillerCoors מפרטת אותו כ -110 קלוריות. על פי הלשכה של אלכוהול, טבק ונשק חם, אשר מסדיר תיוג בירה, עיגול מורשה כל עוד הסכום הוא בתוך טולרנסים שצוין.

מילר היי לייף לייט לעומת בירות אחרות

מילר High Life שעונים אור ב 4.2 אחוזים אלכוהול ו 110 קלוריות. מילר היי לייף הוא 4.7% ו- 143, בהתאמה. מילר לייט מגיע ב 4.2 ו 96, MGD 64 יש אלכוהול 2.8 אחוזים רק 64 קלוריות, שארפ, בירה אלכוהול ללא מילר, מגיע באתנול אפס ו -58 קלוריות. Ales חורף נוטים להיות גדולים ומתוקים – כחול ירח חורף Ale יש 5.52 אחוז אלכוהול ו 180 קלוריות.