אני יכול לקחת ויטמינים ותמיסות ויטמין?

Lexapro הוא סוג של citalopram התרופה הגנרית, במיוחד s-isomer. Citalopram נמכר תחת המותג Celexa. הן Celexa ו Lexapro הן תרופות נוגדות דיכאון אשר פועלים כמו סרוטונין מחדש ספיגת מעכבי ספיגה מחדש. בגלל הפעולה של התרופה משפיעה על סרוטונין, למנוע תוספי מזון שעשויים להפריע לסרוטונין או להגדיל את ההשפעות של התרופה.

ויטמינים

ניתן להשתמש במולטי-ויטמינים בעת נטילת Lexapro או סלקסה, אך ודא שהם אינם מכילים חומרים כלשהם שאינם מותרים. הימנעו מנטילת מינונים של ויטמינים החורגים מהתייחסויות התזונתיים כדי למזער את הסיכון לתגובה שלילית. היזהר במיוחד כדי למנוע נטילת מינון מעל רמות המומלץ ויטמינים A ו- K בגלל הפוטנציאל שלהם דליל נכסים. כמו תמיד, להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתתחיל לקחת כל ספקים או לבצע כל שינוי משטר מרשם התרופה שלך.

טריפטופן

אין לקחת תוספי טריפטופן או ספקים מעורבים המכילים טריפטופן בזמן שאתה על Lexapro או סלקסה. טריפטופן משנה את הריכוז של הסרוטונין במוח, מגדיל את ההשפעות של Lexapro. זה אולי נשמע כאילו טריפטופן יעזור לקספרו על ידי הגדלת ההשפעה שלו, אבל שילוב של שני מקומות אתה בסיכון לפתח תסמונת סרוטונין, שהוא מצב מסכן חיים. הסימפטומים של תסמונת סרוטונין נע בין שלשולים להתקפים.

ג ‘ון סנט wort

הימנע סנט ג ‘ון של wort כאשר אתה לוקח Lexapro או כל antidepressant אחרים. סנט ג ‘ון של wort יש פוטנציאל להאיץ את חילוף החומרים של antidepressants. משמעות הדבר היא כי התרופות יעזבו את המערכת שלך מוקדם יותר יהיה לך רמות נמוכות יותר בדם שלך בין מינונים ולא ברמה קבועה יחסית הצפוי על ידי רופא מרשם שלך. נטילת wort של סנט ג’ון גם מציב אותך בסיכון לפתח תסמונת סרוטונין.

מזון ואלכוהול

Lexapro ו Celexa ניתן לקחת או עם או בלי מזון על בסיס ההעדפות שלך ואת לוח הזמנים. כמו עם רוב הסמים, אתה לא צריך לשתות אלכוהול בזמן שאתה לוקח Lexapro או כל antidepressant אחרים.