אני יכול לרדת במשקל ללא cardio?

זה לגמרי אפשרי לרדת במשקל מבלי להגדיר את כף הרגל על ​​מכונת אירוביים. אלה שלא אוהבים cardio או אינם מסוגלים פיזית לעשות פעילויות כגון ריצה, רכיבה על אופניים או שחייה יש מגוון של אפשרויות אחרות עבור ירידה במשקל או שמירה על המספר הנוכחי שלהם על הסולם. יש רק כמה כללים פשוטים לעקוב.

אחד במשקל הפסד אתה צריך תמיד לזכור. אתה צריך לצרוך פחות קלוריות מאשר הגוף שלך משתמש. קילוגרם אחד של שומן מורכב מ -3,500 קלוריות. כדי לאבד קילו בשבוע, אתה צריך לצרוך 500 קלוריות פחות ביום. זה קל יותר להשיג כאשר הפעילות מתווספת. אם אתה יכול לשרוף 250 קלוריות באמצעות אימון כוח או פעילויות אור אחרות, אז אתה חייב רק לאכול 250 קלוריות פחות כדי להשיג הפסד.

בחירת סוגי הזכות של מזון יכול לעזור לך למנוע עלייה במשקל ואפילו לאבד כמה קילוגרמים. ממלאים את הצלחת עם פחמימות בריא כגון ירקות ודגנים מלאים, ולבחור מקורות חלבון רזה ושומנים בריאים ללב. במקום להגיע לסודה מתקתקת, לשתות מים או תה לא ממותק. חטיף על פירות, אגוזים ויוגורטים במקום צ’יפס וממתקים מעובדים.

קילוגרם של שומן לוקח שטח פיזי יותר מאשר קילוגרם של שריר. אם אתה רוצה להיראות רזה לרדת במשקל ללא אירובי, אז אימון כוח הוא הכרטיס שלך. רק הרמת משקולות דוקרנים את המטבוליזם שלך לשעה הבאה כשגוף משחזרת ומשקם שרירים. הרמת משקולות מסייעת גם להגדיל את מסת השריר הרזה שלך ולעזור לגוף שלך לשרוף קלוריות יעיל יותר, ובכך להקל על המשקל שלך.

יושב כל הזמן הוא אחד הדברים הגרועים ביותר שאתה יכול לעשות עבור מטבוליזם שלך. כדי לשמור על זה revved ו שריפת קלוריות, לעשות את זה להרגל להחנות רחוק יותר מן הכניסה לחנות, לקחת את המדרגות במקום במעלית ולענות כמה הודעות דוא”ל ביום אדם במשרד, כל דבר לקום ולהמשיך לנוע.

צפה בדיאטה שלך

מזון בריא אפשרויות

רכבת כוח

להמשיך לנוע