אתה יכול לקבל שריר לפני גיל ההתבגרות?

המראה הפיזי חשוב לבני נוער, ולכן זה טבעי עבור בני נוער מראש בני נוער רוצה להתחיל להתאמן. רזה beanpoles או תינוקות שמנמן שגדל לתוך ילדים שמנמן עשוי להתחיל חזיונות של שרירי הבניין כדי לעצב מחדש את גופם. לפני גיל ההתבגרות, לעומת זאת, גופי הילדים אינם מוכנים או מסוגלים לבנות מסת שריר משמעותית, כך שאם הם מנסים להשיג שריר לפני שהגוף שלהם מוכן, הם צפויים להתאכזב.

זה לא רק הרמת משקולות וביצוע תרגילי אימון התנגדות אחרים המפתחים שרירים. שני הורמונים חיוניים נחוצים כדי להשיג שריר, והגוף אינו מייצר מספיק מהם לפני גיל ההתבגרות כדי לבנות מסת שריר משמעותית. ללא ייצור מוגבר של הורמון גדילה טסטוסטרון, אימון התנגדות לא תביא הרבה רווח שריר, אם בכלל בכלל, לילדים. לכן ילדים מתחת לגיל 15 אינם נראים בדרך כלל כמו מר היקום או מודל כושר.

העובדה כי גיל ההתבגרות – ולכן הגדילה את הטסטוסטרון ואת ייצור ההורמון הגדילה – לא מתחיל באותו הגיל עבור כל אחד יכול לגרום לתסכול עבור בני נוער אשר חסר סבלנות להתחיל בשריר. כמה ילדים פגעו בגיל ההתבגרות מוקדם ככל 9 שנים בעוד שאחרים לא להתחיל עד מאוחר ככל 15. בגילאים אלה, ילדים יכולים להתחיל לחפש סימנים, כגון spurts הצמיחה ואקנה. הם אינדיקציות אמינות למדי כי גיל ההתבגרות החלה, ואת שריר רווח אפשרי. מאחר שטסטוסטרון גורם לגידול בשיער הפנים ובגוף, זה בדרך כלל סימן מהימן שאדם יש לו את ההורמונים המתאימים להתחיל בבניית מבנה גוף שרירי.

רק בגלל הילדים לא יכולים לקבל כמויות משמעותיות של שריר לפני גיל ההתבגרות, זה לא אומר שזה בזבוז זמן לעבוד. תחילת העבודה בתחילת כושר גופני היא הרגל שימושי כדי לפתח, אחד כי ילדים יכולים לשאת לתוך הבגרות. הרמת משקולות לפני גיל ההתבגרות היה מיואש, כפי שהוא חשב כי הילד יכול להיפגע או הצמיחה שלו מעוכבת על ידי הנחת עמידות כבדה מתח על עצמות גוברת. אבל אם ילדים לפני גיל ההתבגרות להרים משקולות תחת פיקוחו של מדריך מנוסה, הם לא צריכים לחוות תופעות לוואי. ילדים יכולים בביטחון לבצע תרגילים bodyweight, כגון הסנטר קופצים, לשבת קופצים לדחוף קופצים, ולעסוק אימון התנגדות עם משקולות אור, אלה שהם יכולים להרים ללא בעיות במשך שמונה חזרות.

חלון הזמן לבניית שרירים אופטימלית מתחיל להיסגר מיד עם פתיחתו. זה בערך 10 שנים, אז לאדם יש מספר רב של שנים כדי לבנות שריר בין הגילאים 15 ו 25. אחרי זה, זה נהיה קשה יותר עבור גברים ונשים כאחד כדי להשיג מסת שריר. ואם אתה לא משתמש בו, אתה תאבד את זה. ללא אימון התנגדות מתמשך, אנשים מתחילים לאבד מסת שריר לאחר גיל 25.

החומרים הדרושים

כאשר שריר מתחיל

עבודה לפני גיל ההתבגרות

אופטימלי בניית שרירים גיל