בריא 7 שבועות תוכנית אכילה לירידה במשקל

זה טבעי לרצות לרדת במשקל מהר ככל שתוכל כאשר אתה מתחיל דיאטה חדשה, אבל לאבד קילוגרמים בהדרגה עשוי להיות המפתח כדי לשמור אותם. אנשים לאבד 2 ק”ג. או פחות בשבוע סביר יותר לשמור על ירידה במשקל, על פי המרכז לבקרת מחלות ומניעתן. לכן, מתיחה תוכנית אכילה בריאה על פני תקופה של שבעה שבועות היא אסטרטגיה זה גם חכם וגם בר קיימא.

קלוריות

המכונים הלאומיים לבריאות מציינים שהשיטה היחידה להורדת משקל מוכחת היא שריפת קלוריות יותר ממה שאתם לוקחים, מה שאתם יכולים לעשות על ידי קיצוץ קלוריות מהתזונה שלכם, השתתפות בפעילות גופנית סדירה או שתיהן. להפסיד על קילו בשבוע או 7 ק”ג. סך הכל, תצטרך לחתוך 500 קלוריות מתוך תוכנית אכילה היומי שלך, להכפיל את הסכום לאבד 2 ק”ג. בשבוע או 14 ק”ג. סה”כ. עם זאת, היזהר על קיצוץ קלוריות רבות מדי, במיוחד בתחילת תוכנית האכילה שלך, כאשר זה עלול להיות קשה לך לשמור על שינויים פתאומיים. NIH ממליץ לנשים לאכול לא פחות מ 1,200 קלוריות ביום וגברים לא פחות מ 1500.

חומרים מזינים

בנוסף לחשוב על כמות הקלוריות שתאכל בתכנית השבוע השביעית שלך, כדאי לשקול כיצד לחלק את הקלוריות הטובות ביותר כדי לענות על כל הצרכים התזונתיים שלך. MayoClinic.com ממליץ לך לקבל כ -20 אחוז קלוריות יומיות מחלבון, 25 אחוז שומן בריא ו 55 אחוז פחמימות. המקורות הבריאים ביותר של כל שלושת החומרים המזינים הם טבעיים, מזון שלם, שכן הם נוטים להיות הנמוך ביותר בקלוריות, ומכילים את הויטמינים והמינרלים ביותר.

צפיפות אנרגיה

צפיפות האנרגיה היא שיקול חשוב גם כן. MayoClinic.com קובע כי אנרגיה נמוכה צפופה מזון הם הטובים ביותר עבור הרזיה כי הם ממלאים אותך ולאפשר לך לאכול מנות גדולות מבלי לקחת הרבה קלוריות. כדי להיות נמוך בצפיפות האנרגיה, מזון חייב להיות קלוריה ספירת דל שומן, ותכולת סיבים גבוהה מים. דוגמאות לכך הן פירות, ירקות, מוצרי חלב ללא שומן, דגנים מלאים וחלבונים רזים.

תפריטים

אתה תמצא את זה יותר קל להישאר על המסלול עם שבעה שבועות דיאטה אם אתה לוקח את הזמן כדי לתכנן ארוחות בריאות, חטיפים ותפריטים מראש. בתחילת כל שבוע, לתכנן תפריט המבוסס על המועדפים המשפחה בריא, מתכונים חדשים אתה רוצה לנסות ארוחות מהיר אך מזין. ודא התפריטים שלך תיפול בתוך מטרות הקלוריות שלך בעזרת מונה קלוריות באינטרנט יומן מזון. HelpGuide.org מציין כי פריטים מוכנים, מזונות נוחות וארוחות במסעדות נוטים להיות גבוהים יותר בקלוריות, בשומן ובנזין מאשר בארוחות ביתיות, כדי להפוך את האוכל בעצמך בכל הזדמנות אפשרית. לבסוף, לקבל אישור של הרופא שלך לפני תחילת כל תוכנית הרזיה.