חומצות אמינו ספקים עבור אנרגיה

חוסר אנרגיה יכול באמת לשים על האימון שלך. בעוד הגוף שלך יכול להשתמש בחלבון וחומצות אמינו כמקור אנרגיה, זה לא המקור המועדף. כל תוספת חומצת אמינו המקודמת כמגבר אנרגיה עשויה להכיל מרכיבים אחרים כדי לתת לך דחיפה. התייעץ עם הרופא שלך לפני הוספת כל תוספת לשגרה שלך.

חומצות אמינו ואנרגיה

כשזה מגיע תדלוק האימון שלך, פחמימות הן המקור המועדף על הגוף שלך. חומצות אמינו עשויות לשמש לאנרגיה, אך בדרך כלל פחות מ -5% מהאנרגיה שלכם מגיע מחומצות אמינו, על פי מכון Gatorade Science Science. עם זאת, אם אתם לא צורכים מספיק קלוריות או מספיק פחמימות, הגוף שלך עלול לשבור את רקמת השריר שלך ולהשתמש בחומצות האמינו לאנרגיה.למרות שאנשים פעילים צריכים עוד חלבון, אתה אמור להיות מסוגל לענות על הצרכים היומיומיים שלך דרך מזון לבד ללא צורך להשלים.

על חומצות אמינו

בקר בכל חנות ויטמין ואתה עלול למצוא שורות של חומצות אמינו פריטים לבחירה, כולל חומצות אמינו יחיד תערובות חומצות אמינו. אלה משווקים כדי לעזור לשפר את האנרגיה הם בדרך כלל תערובת של חומצות אמינו המכילים מרכיבים אחרים. המרכיבים הנוספים עשויים לכלול מינרלים כגון אשלגן וסידן, קפאין, תמצית תה ירוק, תמצית קפה ירוק, ג’ינסנג פנאקס וחומרים מזינים אחרים או עשבי תיבול.

מה נותן לך אנרגיה

קפאין הוא ממריץ ידוע המסייע להגביר את האנרגיה לאימון. חומצות אמינו תוספי אנרגיה אינם מכילים פחמימות אבל הם מקור של קפאין, וזה מה שנותן לך את האנרגיה. האגודה הלאומית לחיסכון והתניה מציינת כי תוספי חומצות אמינו שנלקחו לפני האימון עשויים לסייע בקידום צמיחת השריר וההחלמה, אך לא באנרגיה. למעשה, כשמדובר תוספי חומצת אמינו לצמיחה שריר, זה לא נראה משנה אם אתה לוקח אותם לפני או אחרי התרגיל.

צפה בקפאין

אם לוקחים תוסף חומצת אמינו לאנרגיה, קרא את התווית כדי לקבוע את כמות הקפאין שהיא מכילה. תוסף חומצת אמינו לאנרגיה יכול להיות 100 מיליגרם או יותר של קפאין למנה. MedlinePlus אומר רוב המבוגרים יכולים לצרוך על 400 מיליגרם עד 500 מיליגרם של קפאין ביום ללא כל תופעות לוואי. יותר מדי קפאין עלול לגרום לך להרגיש עצבני, להשפיע על השינה שלך או לתת לך כאבי ראש. מעקב אחר צריכת הקפאין שלך מכל המקורות עשוי לעזור למנוע ממך overdoing אותו.

אכילה לפני ואחרי אימון

אתה לא צריך לקחת תוספת כדי לקבל חומצות אמינו. כל מזון המכיל חלבון – בשר, חלב, דגנים, שעועית, ירקות, זרעים ואגוזים – יש חומצות אמינו. עבור אנרגיה וחומצות אמינו, נסה יוגורט יפני לא יפני לפני האימון שלך, או לערבב את חומצת האמינו שלך בתוסף פירות. לאחר האימון שלך בטוח לאכול חטיף פחמימות וחלבון בתוך 30 דקות של מסיימת עד סיוע בבניית שרירים ושאבת אנרגיה. אתה יכול לערבב את חומצות אמיניות להשלים עם משקה הספורט שלך או מיץ כדי לקבל את carb ו חלבון. או פשוט לשתות כוס חלב דל שומן.