חלופה נמוכה פחמימות לפסטה

פסטות כגון ספגטי ו udon הם מרכיב מילוי, מושך של מנות רבות. הם יכולים להיות בעיה עבור נמוך carb דיאטה, עם זאת. אם אתה צופה צריכת הפחמימות שלך מסיבות בריאותיות או בגלל שאתה מקווה להפחית את המשקל שלך, ויתור על פסטה יכול להיות קשה. תחליפי פחמימות נמוכה המבוססים על ירקות עשויים להיות הפתרון המסייע לך לקבל את תיקון הפסטה שלך תוך היצמדות לתזונה.

ירקות טריים לחתוך צורות פסטה יכול לתת לך את אותה תחושה כמו ספגטי או fettuccine ללא פחמימות. נסה לחתוך סקווש טרי כמו קישואים או סקווש בלוט לרצועות או ספירלות. קיטור אותם בעדינות, ואז לזרוק עם רוטב כמו פסטה המבוססת על חיטה. אתה יכול גם להשתמש סלק, כרוב, בטטות, חצילים ואת הפנים מחוספס של סקוטי מבושל סקוטי כמו תחליפים פסטה. ירקות אלה מכילים פחמימות, אבל יש להם הרבה פחות סיבים הרבה יותר מאשר רוב הפסטות הלבנות.

אם אתה צריך לשמור על צריכת הפחמימות שלך נמוך מאוד, אבל אתה עדיין רוצה להרגיש את הפסטה בארוחות שלך, שקול shirataki. ידוע גם בשם konnyaku או konjac, אטריות שקוף אלה עשויים סוג של בטן ואין פחמימות וכמעט לא קלוריות. למרות תכונות אלה, shirataki עדיין יכול למלא אותך. קונבנציונאלי shirataki אטריות יש כמעט שום טעם, ולכן חשוב לבחור רוטב טעים ללכת איתם. טופו shirataki אטריות כוללים כמה tofu מבוסס סויה, אשר מעלה את רמת הפחמימות עד 3 גרם למנה. לא משנה איזה סוג של שירטקי תבחר, להיות מודע לכך אטריות אלה לא יהיה מרקם זהה פסטה. כמו כן יש לזכור כי מזון זה אינו מציע ערך תזונתי – אפס פחמימות, אפס קלוריות, אפס ויטמינים – אז אתה רוצה זוג זה עם חלבון מזין, חלב וירקות.

אטריות אצות נקצרים מתוך סוג של אצות. הם מכילים רמות פחמימות נמוכות מאוד על 1 גרם לכל מנה מ סיבים. אטריות אצה באים בשתי צורות: גרסה מעובדת כי הוא לבן או ירוק בהיר מאוד, וגרסה כהה מורכבת רצועות אצות קפוא. אטריות פחות מעובד יש טעם ירוק שעועית, על פי בוסטון גלוב, בעוד הגרסה הקלה יותר נוטה לקחת על עצמו את הטעם של מרכיבים זוגיים.

אם אתם שולטים בצריכת הפחמימות שלכם, אך עדיין מותר לכם לצרוך עמילנים, אתם עשויים ליהנות מפסטות מבוססות שעועית. גרסה אחת, העשויה מפולי סויה שחורים, מכילה 17 גרם פחמימות לכל מנה של 2 אונקיות, 12 מהן מגיעות מסיבים. פסטה זה יש מרקם מאוד לעיס כאשר מבושל לחלוטין, אבל הוא מכיל הרבה חלבון ולא גלוטן חיטה.

פנטסטי ירקות טריים פסטות

שירטקי מיפן

שמירה על זה נמוך carb עם אצה

אטריות שעועית מועילות