תוכנית ארוחה משפחתית ידידותית לתקציב

תכנון בריא ארוחות משפחתיות על התקציב לוקח מסירות הכנה הן לפני שאתה ראש למכולת ובמהלך השבוע כאשר הדברים נעשים עסוקים. התמורה עבור העבודה שלך היא תחושה של ארגון כשזה מגיע לארוחות, תקציב מכולת נמוכה יותר וארוחת ערב טעימה לכל המשפחה יכולים ליהנות.

לפני שאתה חנות

אחת האסטרטגיות הטובות ביותר כדי לשמור על רשימת המכולת שלך במסגרת התקציב שלך היא בעקביות לתכנן את הארוחות. שב פעם בשבוע ותכנן את כל הארוחות באותו שבוע. כולל ארוחת בוקר, צהריים וערב. חשוב על הימים שבהם אתה יכול לצאת לאכול, כי אם אתה מתכנן ארוחה לאותו יום, את האוכל שאתה קונה את זה עלול ללכת לבזבז. זה בזבוז של הכסף שלך, גם. לתכנן את רשימת הקניות שלך סביב המכירות. בכל שבוע, להרים עותק של העיתון ביום שבו מודעות מכולת לרוץ, או לבקר באתרי האינטרנט של חנויות מקומיות כדי לראות מה על המכירה. אם בשר בקר הוא על מכירה, תוכנית לפחות אחת או שתי ארוחות על בסיס בשר בקר. אתה יכול גם לרכוש בשר בקר נוספת אז בפעם הבאה שאתה רוצה להשתמש בו בארוחה, אתה לא צריך לקנות את זה במחיר גבוה יותר. במהלך השבוע, מקל על תוכנית הארוחה שלך. אם הקצאת מנות מסוימות בימים מסוימים היא מחמירה מדי בשבילך, רק לתכנן את הארוחות שתבצע במשך השבוע לבחור איזה ארוחה אתה רוצה לאכול בכל יום נתון. אל תחזור למכולת כי יש לך תשוקה לארוחה אחרת, כמו זה יגדיל את ההוצאות שלך מכולת.

הכנת רשימה

לאחר שתכננת אילו ארוחות המשפחה שלך תאכל במהלך השבועות הקרובים, לעשות רשימת קניות. כלול את הפריטים שאתה צריך עבור הארוחות שלך, כמו גם כל מצרך, כגון לחם, חלב או מיץ. אין לכלול מוצרי טואלטיקה, כי לעתים קרובות אתה יכול לרכוש פריטים אלה בחנות אחרת במחיר נמוך יותר.אם אתה קופונים קופונים, לעבור ארכיון הקופון שלך ולמצוא כל דבר שעשוי לעזור לך לחסוך כסף על תוכנית הארוחה של השבוע. נייר קליפ אלה קופונים לרשימת המכולת שלך, כך שאתה לא שוכח אותם בבית.

ניווט בחנות

כאשר בחנות, מקל על הרשימה שלך. זה יגרום תוכניות הארוחה שלך קל למלא ולשמור על התקציב שלך על המסלול. בעת בחירה בין מותגים שונים וגדלים של חבילות, לבדוק את מחירי היחידה. מחירים אלה מוצגים על המדפים מתחת למזון ולספר לך כמה עולה מזון לאונקיה. בעוד חבילה קטנה יותר עשויה להיות זולה יותר ערך נקוב, העלות לאונקיה עשוי להיות יותר. לדוגמה, אם 8-oz. יכול עגבניות עולה $ 1.49 ו 16 oz. יכול לעלות $ 1.99, 16-Oz. יכול להיות חסכוני יותר.

מה לקנות

בחר מזון כללי ככל האפשר. בנוסף, לבדוק את המדפים העליון והתחתון עבור פריטים פחות יקר – פריטים במחיר גבוה יותר מגולפים בגובה העיניים.

מה שהופך אותו למתוח

הפוך את הארוחות של המשפחה שלך על ידי הוספת תוספת ירקות. לדוגמה, אם אתה עושה תרנגולת עוף ואורז, הוספת שקית של ירקות קפואים בולקס את הצלחת, למתוח אותו לשרת אדם נוסף (או לשים למקרר לארוחת צהריים למחרת). אתה יכול גם להפוך את הכלים שלך למשוך שירות כפול אם יש מכירה טובה בחנות. אם יש לך מלאי על חזה עוף כי הם היו במחיר טוב, לעשות שתי תרנגולות עוף ואורז ושם אחד במקפיא. בפעם הבאה אין לך כסף נוסף עבור הרבה קניות מכולת או שאתה נגמר הזמן לבשל ארוחת ערב, פשוט למשוך את תוספת קדרה מתוך המקפיא ואת המקל אותו בתנור.